Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok, sztetek ki...

Mit gondoltok, sztetek ki lesz végül a Republikánusok jelöltje?

Figyelt kérdés

A kezdeti 17-ből már csak 6 jelölt van, amelyből egy üzletember (Trump), egy korábbi népszerű orvos (Carson), a többi pedig egy-egy állam (korábbi) kormányzója (Cruz, Bush, Rubio, Kasich).

Ti kinek drukkoltok közülük a legjobban és sztetek ki lesz a befutó?


Én Ted Cruznak vagy Marco Rubionak örülnék a legjobban. Igaz, mindketten latin-amcsi eredetűek de nekem ők szimpatikusnak tűnnek. Bush-t nem szeretném, volt már belőlük annyi, Trumpnak meg végképp nem örülnék, azt még az amerikaikból sem nézném ki, hogy egy szélsőséges paprikajancsit válasszanak meg górénak, a másik kettőt (Carson, Kasich) meg nem is ismerem annyira, de nekik nincs is olyan nagy esélyük a felmérések alapján.



2016. febr. 14. 15:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Tökmindegy, mindegyikük egytől-egyig begyöpösödött, fegyver- és háborúmániás fundamentalista valláskárosult. Katasztrofális felhozatal, le velük! Csakis Bernie Sanders!
2016. febr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem Trump lesz.


(Mielőtt nekemugranak a baloldaliak, emlékeztetem őket, hogy a kérdező objektív választ vár, és nem az volt a kérdés hogy ki kinek szurkol. Ugye 1-es válaszoló?)

2016. febr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy bocsi az okoskodásért, de Cruz és Rubio nem kormányzó hanem szenátor.
2016. febr. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15:39: bocs, de én a republikánusokra ugrok.
2016. febr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Engem az is érdekel, hogy kinek örülnétek.
2016. febr. 14. 15:57
 6/11 anonim ***** válasza:
24%

Akkor csak gratulálni tudok az értelmes, haladó szellemiségű hozzáállásodhoz!


Végülis van egy sikeres üzletember (Trump), egy Princetonon végzett ügyvéd (Cruz), egy másik ügyvéd (Rubio), egy agysebész (Carson), stb., de te aki gyakorikérdéseken osztod az észt, biztosan sokkan okosabb vagy...

2016. febr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

"fegyver- és háborúmániás"


Ahhoz képest Hillary Clinton is támogatta az iraki háborút.

2016. febr. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Trump pedig ellenezte!
2016. febr. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%

"Tökmindegy, mindegyikük egytől-egyig begyöpösödött, fegyver- és háborúmániás"


Na, mind ha a demokraták annyira békeszerető emberek lennének. Hillary támogatta az iraki háborút, Trump ellenezte. Obama béke díjat kapott, pedig az USA szétdöntötte Líbiát és Szíriát, és az USA-nak köszönhető, hogy az iszlám állam ennyire megerősödött, hogy már nem csak egy szimpla regionális problémát jelent. A demokraták ugyanúgy háború pártiak, mert az USA gazdaságának egy jó részét bizony az tartja fent. Ilyen tekintetben Hillary Clinton semmivel sem jobb. Obamát is sokan szidták, hogy belekontárkodott egyes országok belügyeibe (Szíria, Líbia), majd hagyta a helyzetet elharapódzni, megoldás meg még mindig nincs ezekre. Pedig az USA képes lenne arra, hogy az IS-t nagyon max 3 hét alatt megsemmisítse.

Sokkal könnyebb lenne megoldani a fennálló problémákat és gócpontokat, ha az USA-nak lenne egy keménykezű és határozott elnöke, aki persze nem olyan elborult agyú mint amilyen Bush volt.

2016. febr. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
15:59: nekem tökmindegy, mit végeztek, aki a kreacionizmust és a fegyverviselést támogatja, azt egyszerűen nem tartom épelméjűnek. A republikánusok iszonyatosan sok kárt okoztak, amióta többsége kerültek a kongresszusban, Obama összes előremutató lépését megfúrják (legutoljára a klímaegyezményt)...
2016. febr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!