Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha Soros György holnap hirtele...

Ha Soros György holnap hirtelen meghalna, annak lenne valami hatása a világpolitikára?

Figyelt kérdés
Azt azért nehezen tudom elképzelni hogy a családjából valaki átvenné a stafétabotot és tovább folytatná a különböző módokon álcázott politikai kalandorkodást a világban. Az örökösei szerintem pénzre váltanának mindent amit csak lehet, aztán a Soros-birodalom alapitványai boldoguljanak maguk ahogy tudnak.

2016. jan. 21. 19:58
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
97%

"Attól még soha semmi nem változott meg, hogy valaki meghalt"


Tito, Kádár, Mao, Sztálin halála azért alapjaiban változtatta meg a dolgokat.

Tito kapcsán gondoljunk csak a délszláv háborúra.

2016. jan. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:

Ezt nem értetted meg. Talán az itthoni eseményeket jobban ismered, ezért azzal példálózom. Kádár 1989 június 16-át megérte. Akkor már új rendszert írtunk. Az MSZMP esetleges akarata ellenére új választási rendszer volt, akkor már voltak két éve pártok. Az 1984-es pártkongresszustól sokat vártak, akik abban hittek. Nem jött be, még abban az évben szabadon kezdték elemezni (és nem hízelgően) a rendszert. Persze próbáltak fellépni ellene. Néha sikerült, néha nem. Már Aczél sem tudta megakadályozni, hogy ezt le ne közöljék. A Kádár rendszer Kádár halála előtt 4 évvel megbukott. Már kiöregedett, a gyeplőt nem tudta tartani. De még élt!!!

Hasonlóan lehetne elemezni a többit is. Elhiszem, hogy sokan hisznek e téves képzetben, hiszen az sokkal kényelmesebb, nem igényel gondolkodást. Az elemzés pedig bizony sok utánajárást igényel. Nem elhatározás kérdése. Persze, hogy sokan szeretnének "világos magyarázatot" nagy változásokra. És főleg ilyen egyszerűt: meghal, megváltozik. De ez természetesen nem igaz. Higgy benne nyugodtan, hasonló tévesen fogsz hinni sok másban, és nem érted, mitől nehéz az életed. De ez nem számít, a tiéddel te birkózol, az enyémmel én. És én nem panaszkodhatom. Legfeljebb a terjedő és növekvő sületlenség bosszant néha. De keresem az ellenszert az elkerülésére.

2016. jan. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
77%

"Attól még soha semmi nem változott meg, hogy valaki meghalt"


Jézus Krisztus történetét ismered?


Segítek: kereszthalál, feltámadás stb.


Ezen alapul a kereszténység.


A történelemben halál még ekkora változást nem idézett elő.

2016. jan. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
71%

Nem a világon a legismertebb Kedves kérdező hanem Magyarországon legismertebb

Vannak sokkal komolyabb játékosok is ebben az iparban

Csak nektek ez a soros mániátok nem akar elmúlni

2016. jan. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 A kérdező kommentje:

#14: Hát igen, megint kiújult a "soros mániánk", csak beképzeljük a dolgokat :-))))


"A kínai pártlap szerint Soros háborút indított az ország ellen"

[link]

2016. jan. 27. 08:39
 16/59 anonim ***** válasza:
0%
Ha tegnap megdöglött volna soros gyurika, akkor már rég részeg lennék..
2016. dec. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
0%
Egy lépéssel közelebb kerülnénk a világbékéhez. Azért csak eggyel, mert van még pár hozzá hasonló undormány a világon.
2016. dec. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
Ha az Én egyetemi oktatásomat fizette volna, akkor én se hisztiznék.
2016. dec. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
91%

Nem ertem, hogy mit frocsigtok itt Sorosra! Az en vilagnezetem ELLENTETES Soroseval, de ahelyett, hogy frocsognek, en inkabb a velem egyeterto csoportokat tamogatom.


Persze ahhoz, hogy tamogathasd a sajat csoportodat penz kell, sok penz. Hat csinaljatok ti is penzt, eppen ugy, mint Soros! En is azt csinalom.


Ahhoz, hogy nemi nyeresi esellyel bekerulhess a tozsdere szukosen ugyan, de eleg 1000 $. Viszont amibol RENGETEG kell, az a TUDAS es GYAKORLAT.

A tudas megszerezheto, ha okos vagy ingyen is osszeszedheted az internetrol.

De figyelem a gyakorlat meg fontosabb, es senki ne gondolja, hogy 2-3 ev eleg erre. Tobb kell.

Viszont van erre is ingyen lehetoseg. Un. DEMO szamlaval kell kezdeni.


Ugyhogy jobb lenne, ha irigykedes, gyulolkodo frocsoges helyett, inkabb utanoznatok Sorost!!!!!!!!!!!

2016. dec. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
16%
#19 Lehet utánozni Sorost, de ha nem születtél zsidónak, soha nem érhetsz el arra a szintre, ahova ő. Rengeteg kapu megnyílik előtted, ha a "választott néphez" tartozol.
2016. dec. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!