Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha Soros György holnap hirtele...

Ha Soros György holnap hirtelen meghalna, annak lenne valami hatása a világpolitikára?

Figyelt kérdés
Azt azért nehezen tudom elképzelni hogy a családjából valaki átvenné a stafétabotot és tovább folytatná a különböző módokon álcázott politikai kalandorkodást a világban. Az örökösei szerintem pénzre váltanának mindent amit csak lehet, aztán a Soros-birodalom alapitványai boldoguljanak maguk ahogy tudnak.

2016. jan. 21. 19:58
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem hirtelen megugrana a pezsgőfogyasztás:D Más nem történne.
2016. jan. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
32%
Remélhetőleg ezt csak viccből kérded. Attól még soha semmi nem változott meg, hogy valaki meghalt, de attól, hogy valaki megszületett, attól már igen.
2016. jan. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
96%
Nem úgy működik hogy van egy nagy háttérhatalom, és Soros a világ ura. Van jó pár lobbista. Soros ugyan nagy hal, de attól hogy egy cápa meghal, még sok cápa lesz a vízben, és lesznek új cápák.
2016. jan. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 A kérdező kommentje:

#2: Nem, nem viccből írtam ki a kérdést. Amúgy eléggé nagy butaságnak tűnik a második mondatod, de persze a te dolgod.


#3: Ki beszél itt háttérhatalomról ? Soros egyáltalán nem a háttérből, titokban tevékenykedik, hanem nagyon is a figyelem középpontjában állva és elég régóta. Abban azért egyetérthetünk hogy nem csak sima lobbizásra fordítja a pénzét, hanem egészen egyedi dolgokat művelt főleg az elmúlt 30 évben.

2016. jan. 21. 20:49
 5/59 anonim ***** válasza:
25%
Megértem kérdező, hogy nem fogadod el, de nagyjából mégis a #2 válasz a jó. A hatás nem a megszűnéstől van, hanem a cselekvéstől. A cselekvés pedig nem a halállal szűnik meg, hanem fokozatosan, ahogy az illető ereje fogy.
2016. jan. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
17%
A magyar gazdaság felvirágozna és a nép elűzné a fideszt.
2016. jan. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
36%

Sorost tisztelem mert kimondott bizonyos igazságokat. [link]


Ellenben pl Orbán cimborájával, Finkelsteinnel, aki egy igazi sz**keverő (már bocs a kifejezésért) és iszlamofób kormányoknak ad tanácsot, hogy uszítsák a népet a muzulmánok ellen, csináljanak belőlük bűnbakot. Gusztustalan!


Ha ő meghalna, lehet hogy pezsgőt bontanék, ha Soros halna meg szomorú lennék.

2016. jan. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
88%
Lenne helyette másik hasonló.
2016. jan. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
20%

Csak Magyarorszagon egy nagy csoda ez az ember. Gondolom azert mert egy nagy hal az ottani kis aquariumban.

Ott orjong mindenki ha a nevet meghallja.

A vilag nagyobb es normalisabb reszeben nem sokan foglalkoznak vele, ugyanugy mint ahogy nam fogalkoznak sok mas uzletemberrel sem.

2016. jan. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 A kérdező kommentje:

#9: Ja, biztos nem foglalkoznak sehol a világ legismertebb valutaspekulánsával, aki egymaga kilökte a brit fontot és az olasz lirát az ERM-ből annak idején. Rutinmunka! :))

[link]

2016. jan. 22. 09:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!