Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Bulgária nem akarná megszerezn...

Bulgária nem akarná megszerezni Macedóniát?

Figyelt kérdés

2015. dec. 17. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Akarni sok mindent lehet.
2015. dec. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem sok esélye van rá. Macedóniát szép lassan megszerzik az albánok.
2015. dec. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minek?
2015. dec. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert ez manapság (hála Istennek) már nem így megy:

1. A macedónok ma már külön népnek tartják magukat, eszük ágában sincs Bulgáriával közösködni.

2. Macedónia ugyanolyan putri, mint Bulgária, előbbre nem lennének vele a bolgárok.

3. Bulgária EU-tag, így szóba se jöhet a területi vita/követelés, az EU-tagságnak is az volt a feltétele, hogy nem lehet határvitája senkivel.

4. Macedónia előbb lesz albán tartomány, mint bolgár, mert a szapora albán kisebbség megszerzi az országot.

5. 20 év múlva már Bulgária sem lesz, mert olyan szintű a kivándorlás és a népességcsökkenés, hogy 2050-re kb 5 millió lesz Bulgária lakossága, melynek a legnagyobb része vagy nyugdíjas lesz vagy cigány. Már olyan cikkeket is láttam, hogy "Bulgária: a jövő, orvosok nélkül", ugyanis 200 megkérdezett orvostanhallgatóból 1 mondta csak azt, hogy ő MÉG maradna Bulgáriában. Az összes többi a diploma megszerzése után azonnal lelép, de én megértem őket, hogy nem akarnak abban a kontár kormányú cigányputriban élni.

2015. dec. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gina Lollobrigida ***** válasza:

"kontár kormányú cigányputri"


ez már inkább kisházánk sajnos...


Amúgy azt nem tudom mi lesz majd akkor amikor Macedónia megpróbál érvényt szerezni az általa igényelt görög területek elfoglalására. (régen esedékes és jogos volna ráadásul, inkább ez a kérdés szerintem...)

2015. dec. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!