Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Letelepedés? Nehéz megszerezni...

Letelepedés? Nehéz megszerezni ami kell?

Figyelt kérdés

Ha valaki kanadában akar élni,lakni stb. annak mit milyen papírokra van szüksége? azokat nehéz megszerezni,sok idő??

és ha van kint ismerősünk akikkel jóba vagyunk?? valamilyen módon lehet szerezni olyan okmányokat ami letelepedésre biztosít és munkavállalásra?? mert tudom hogy az USA-ba nehéz ilyet szerezni


2013. jún. 26. 18:44
 1/3 Dogmatix91 ***** válasza:
100%
Most Kanadába se nagyon engednek be, főleg nem magyarokat. Hála a "perui" putrinak...
2013. jún. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az attól függ, ha képzetlen segédmunkás vagy akkor nem sok esélyed van, de a diplomásokat szívesen látják.


Itt olvashatsz a témában:

[link]

2013. jún. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, erről a "perui" dologról hallottam én is.A végzettségem még folyamatban van fogalmazzunk úgy. Mondjuk ha itthon elvégzem a közszolgálati egyetemet vagy a rendőrtisztit, azzal érek valami odakint? mert vonzanak ezek a szakmák. Szívesen elhelyezkednék akár rendőr,katona pozícióban is odakint. Az, hogy van ismerős odakint az segíthet valamiben? ők már nagyon régóta kint élnek kb. 20 éve is van már szerintem.
2013. jún. 26. 19:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!