Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Törökországnak érdeke egy...

Törökországnak érdeke egy iszlám államokat tömörítő államszövetség létrehozása?

Figyelt kérdés

vagy mégis miért támadta hátba Putyint?

Most volt az utasszállító katasztrófája, a terror párizsban, most kellett ez?



2015. nov. 25. 08:35
 1/4 A kérdező kommentje:
2015. nov. 25. 08:36
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Azzal a feltetellel, hogy To lesz a vezeto, nem Iran.

Szerintem az orosz gep lelovese mogott is ez all: Az oroszok Irant tamogatjak. To abban bizott, hogy mint NATO tag, Europa es az USA mellette allnak majd.

Csakhogy az USA is latja Iran erejet, es azert kotott szerzodest vele (Irannal), hogy gyengitse az orosz befolyast.

Ez nincs inyere Toroko-nak. Ezert letette o is a nevjegyet az asztalra az orosz gep lelovesevel. Raadasul ugy, hogy (formalisan is) igaza is van. Obama kenytelen volt TO melle allni - legalabbis ebben a kis ugyben.

2015. nov. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"azutcahangja.blogspot.hu" ....
2015. nov. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A törökök nem támogatják Asszad hatalmának visszaállítását. Ők az ellene harcoló szabad szír erőket támogatja, akik viszont az oroszok támadnak.

"Most volt az utasszállító katasztrófája, a terror párizsban, most kellett ez?" Én meg se lepődtem, szerintem várható volt. Oroszok túl feszítették a húrt, hónapok óra mást sem lehet hallani, csak orosz gépek sértették a balkáni államok légterét, a Usa légterét, a török légteret.

2015. nov. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!