Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Arra nem gondol senki, hogy a...

Arra nem gondol senki, hogy a terrorizmusveszély miatt fognak tönkremenni a cégek?

Figyelt kérdés
Karácsonykor X% al kevesebben lesznek a vásárokon, mert félnek. A tűntetéseken is, Én sem fogok kimenni most idén először a karácsonyi vásárra és nem fogok költeni, mert félek az öngyilkosoktól. A párizsi boltok is bezártak, plázák, mert terrorriadó van. Pedig nagyon hangulatos lenne és szívesen kimennék a belvárosba ünnepek idején. :(
2015. nov. 22. 11:56
1 2 3
 21/25 sörpocak ***** válasza:

"A Párizsi disney land sem nyitott ki alapítása óta a terror napja után először. Sokmilliós forgalom."


-.- És mi most kizárólag csak Párizsról beszélünk? Nem meglepő hogy nem nyitott ki a körülményeket tekintve, de látod az összes többi disneyland a világon az nem zárt be...kicsit sem. Akkor most miről is van szó?

2015. nov. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Ez már alapból egy csomó -idegenforgalmi bevétel.
2015. nov. 23. 16:33
 23/25 anonim ***** válasza:

Nem ertem sorpocak, hogy min vitatkozol. Persze, hogy az elelmiszer fog utoljara "befuccsolni", hisz epp azt mondtam, hogy MEG OK IS megerzik.

Aztan nem az egesz vilag, es nem egyszerre megy csodbe. Ilyesmit sem mondott senki.


De hogy egy orszagban, ahol SOROZATOS terrortamadasok vannak, azt anyagilag is megerzi az orszag. Egyik megjelenesi formaja ennek, hogy kozep es kisvallakozasok komoly csodveszelybe kerulhetnek.

Ennyi az allitasom.

Tehat nem ertem, hogy min vitatkozol.

2015. nov. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 sörpocak ***** válasza:

"Sokmilliós forgalom."


Néhány millió, sok száz millióhoz képest...hogy úgy mondjam elenyésző. Még mindig nem fogod fel, hogy multik esetében nem városok, hanem országok kiesése lenne mérvadó. Arról nem is beszélve hogy nagyon ritka az olyan multi (létezik egyáltalán ilyen?), aminek bevétele egy adott forrásból származik. A coca-cola sem egyedül a kólából él meg.

2015. nov. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 sörpocak ***** válasza:

"Persze, hogy az elelmiszer fog utoljara "befuccsolni", hisz epp azt mondtam, hogy MEG OK IS megerzik. "


Ennek a mondatnak nem látom tartalmi értelmét. Ahogy a régebbi írásodnak sem láttam, mivel a szakszavakat nem jól használtad..legalább is hibás összefüggésben.


"Aztan nem az egesz vilag, es nem egyszerre megy csodbe. Ilyesmit sem mondott senki."


Szerencsére én sem, csak mivel a kérdező a multikra térd ki, kéntelen vagyok nemzetközileg szemlélődni.


"Egyik megjelenesi formaja ennek, hogy kozep es kisvallakozasok komoly csodveszelybe kerulhetnek.

Ennyi az allitasom. "


Az én állításom is ez volt eredetileg, mégsem erre a közös pontra fókuszáltunk.

2015. nov. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!