Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Arra nem gondol senki, hogy a...

Arra nem gondol senki, hogy a terrorizmusveszély miatt fognak tönkremenni a cégek?

Figyelt kérdés
Karácsonykor X% al kevesebben lesznek a vásárokon, mert félnek. A tűntetéseken is, Én sem fogok kimenni most idén először a karácsonyi vásárra és nem fogok költeni, mert félek az öngyilkosoktól. A párizsi boltok is bezártak, plázák, mert terrorriadó van. Pedig nagyon hangulatos lenne és szívesen kimennék a belvárosba ünnepek idején. :(
2015. nov. 22. 11:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
46%
Én se megyek a bécsi adventi vásárra emiatt, az már nyugat, hatalmas tömeg, pedig terveztem.
2015. nov. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Nem fognak tönkremenni azért mert te nem mész :) Feltéve ha nem költesz milliókat egy ilyen vásáron :D Hidd el, nagyon sokan vannak, akik abszolute nem félnek, s elmennek. Pl az én férjem engem hülyének néz hogy félek.
2015. nov. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

1: Személyeskedsz? oké.


megint egy liberális védelmi reflexekkel nem rendelkező megmondó ösztönlény.

2015. nov. 22. 12:05
 4/25 A kérdező kommentje:
Visszaesik a bevételük. Nem csak bécsen, budapesten, itt kevésbé, de gondolj párizsra. Hányan látogatják ezután az Eiffel tornyot? Főleg, hogy az iszlám által készített legújabb videóban az eiffel torony dől össze mert épp azt bombázták le.
2015. nov. 22. 12:08
 5/25 A kérdező kommentje:
Ez az 1. kérdésem ma ebben a kategóriában. Lásd a fától az erdőt is.
2015. nov. 22. 12:09
 6/25 A kérdező kommentje:
2015. nov. 22. 12:12
 7/25 anonim ***** válasza:

Te melyik városban élsz, hogy nem mersz kimenni vásárba?

A mi kis városunk nem hiszem, hogy célpont lenne bárkinek is, szóval én megyek majd most is forralt borozni :)

Tüntetni meg eddig sem jártam. Az miért karácsonyi program? :S

2015. nov. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
A jobbik tűntetésére is kimentem volna, pesti vagyok (sajnos).
2015. nov. 22. 12:26
 9/25 anonim ***** válasza:

"pesti vagyok (sajnos)."


Nagyon sajnálom, ez elég sok mindent megmagyaráz, de akkor még egyszer, hogy egy pesti is megértse:

Annak az esélye, hogy Magyarországon robbantanak vagy lövöldöznek MINIMÁLIS. Maximum a legvégső esetben,amikor az Iszlám Állam annyira sz*rban lesz, hogy teljesen mindegy hol van az a merénylő "aktiválják". De amíg nincs így addig ott van nekik valamennyi francia, német, angol nagyváros. Nagyobb a muszlim lakosság, nagyobb a hírérték.


Ha ennyire rettegsz költözz egy apró faluba.

2015. nov. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Magamat mint példát hoztam fel. De a külföldi, terrorveszélylel rendelkező városokra értettem a tönkremenést, brüsszel utcái üresek mert robbantást igért az iszlám állam.


"Hogy egy pesti is megértse" ez egyébként jogos, sajnos ismerős érzés.

2015. nov. 22. 13:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!