Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért mennek tovább a migránso...

Miért mennek tovább a migránsok Törökországból miután ott njncs háború?

Figyelt kérdés
Menekültem tehát annyi annyi a lényev hogy ne háborús övezt legyen de még válogatnak nem tetsuik ez meg az.
2015. okt. 20. 20:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
21%

Amikor a szlovén tévések megkérdezték őket, hogy miért nem Szlovéniában adják be a menekültkérelmüket, elvégre ott nem lőnek, az volt a válasz azért, mert akkor ott kéne maradniuk és ahogy mondták Szlovénia csóró ország.


Erről ennyit.

2015. okt. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: amúgy a kérdésedet értem, az engem is nagyon bosszant, mikor ilyeneket látok vagy olvasok, hogy kritizálják a befogadó országokat... Viszont hogy Törökországból miért mennek tovább, az azért logikusan hangzik.
2015. okt. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Lehet hogy rossz de nem vagyunk kötelesek befogadni öket amíg nem kezdik megölni őket. A magyar cigányok sem mehetnek amerikába mert itt rossz. Amúgymeg mostmár az összeset befogadni ha már így vélekednek nehogy visszalépjenek.
2015. okt. 20. 21:30
 14/23 anonim ***** válasza:
93%

Azért azt tegyük hozzá, hogy közel 2 millió szír menekült él Törökországban, a nagyobb részük inkább a hazájába menne vissza, ha lenne hova.


Tegyük fel úgy a kérdést, hogy ha én itt holnap kirobbantanék egy polgárháborút és rommá bombáznám Magyarországot te kérdező hova menekülnél? Ukrajnába vagy Németországba? Pheeerzseee, biztos ukrajnába, ahol alapból van vagy 30% a munkanélküliség meg a minimálbér 22 000Ft... nyilván te is ezt tennéd, ugye? Mert végül is minek utaznál két-három országot, amikor Ukrajna itt van a szomszédban... :D

2015. okt. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Annyi a különbség jogy magyarország eu tag :D ergó oda megyek ahova jól esik. Ez az egy előnye. Amúgy jogilag nem vavyunk kötelesek ellátni őket pláne hogy még válogatnak is az már pofátlanság. Mondjuk igaz egyedül a németek mondták hogy gyertek úgyhogy egyedül az ő felelősségük te válaszoló. :D
2015. okt. 21. 08:17
 16/23 anonim ***** válasza:
93%

Hát ja. Tényleg érthetetlen, h ha valakinek nulláról kell újrakezdenie az életét, akkor miért akar olyan országba menni, ahol ez könnyebben megvalósítható, mint Törökországban?


Az '56-os magyar menekülteket sem értem. Miért nem maradtak Ausztriában, hiszen ott már senki sem üldözte őket? Ők mégis továbbmentek nyugatra. Sokan még az óceánt is átszelték, h az USA-ban vagy Kanadában telepedjenek le.

Érthetetlen, ugye?

2015. okt. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

'Mert nem a törökökre haragszanak a migráns áradat hátterében álló tudjuk-kik, a tudjuk-melyik esemény miatt, hanem az európai fajra.'


Lefordítaná ezt valaki emberi nyelvre?

2015. okt. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Tercier;

Az 56-osokat Ausztria kifizette, hogy elvigyék -meg Németország is-.

Beadták a menedékjogot AusztriáHOZ, aztán a bevándorlási kérelmet más országokhoz. A többi ország suba alatt elintézte, hogy kitől kapjon először időpontot. Ott megkérdezték, hogy kapott-e Ausztriától menedéket. Persze, hogy addig nem kapott választ.Általában.

Szóval, mint addig menedéket nem kapott menedéket keresőt fogadta el a másik ország. Volt, aki Dél-Afrikába ment, mert ott "rabszolgát" is kapott, bár az több felelősség volt, mint haszon. Mindegy.


Aki kellett Ausztriának, annak gyorsan kiadták a menedék-papírt, és akkor persze senki más nem fogadta el.


Emberpiac. Aki időben rájött, inkább hazament, hogy vele ne kereskedjenek. Lesz, ami lesz alapon.

2015. okt. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

18:32

Erről még nem hallottam, de érdekesnek tűnik. Forrás?

2015. okt. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
tercier; komolyan; mire gondolsz, mint "forrás" ?
2015. okt. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!