Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Így jár el (jobb esetben)...

Így jár el (jobb esetben) Izrael a békés palesztin arab tüntetőkkel. Elfogadható ez?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


azért mondom, hogy "jobb esetben" mert nem ritka a halálos áldozat sem.


2015. okt. 8. 16:11
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
és a bevándorlók nem szaud arábiából jönnek szerintem.afganisztánnal összehasonlítani kb olyan mintha egy milliárdost hasonlítanál egy telepen nyomorgó kisebbségivel.
2015. okt. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Persze,hogy nem szaúdiak a bevándorlók,ők jól megvannak az olajból.Kb. ennyi a különbség szerintem.Ami meg az izraeli-palesztin viszonyt illeti,az azért szerintem nem ennyire egyértelmű,igazság pedig ezügyben nem létezik. Mindenesetre én a palesztinokat egyáltalán nem olyan békésnek ismerem,mint ahogy a kérdésfeltevő,ez a konfliktus pedig soha nem fog megoldódni nemzetközi segítséggel sem,ha egymással nem tudnak valahogy "kiegyezni" a felek.Márpedig tertok tőle, nem tudnak.
2015. okt. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
19: 5 millió palesztin menekült van szerte a világban ( [link] Ha állítasz valamit, legalább nézz utána minimálisan előtte.
2015. okt. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
11%

tudom hoyg vannak palesztin menekültek.de gázában összesen 1-1,5millióan laknak.na most ez az 1milió ember akik terrorban élnek nem mennek sehova.1millió emberből meg ritkán lesz 5millió menekült.el sem férnének gázában annyian.

és tutira nem ők üvöltik nálunk a határon hogy németország ha nem engedik be őket azonnal.

2015. okt. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
7%

23:17 igen a probléma megoldása izrael mint állam beolvasztása lenne a környező országokba.1947 óta erőszakkal amerikai nyomásra fenntartott ország.az amcsik nélkül már rég leszedték volna a térképről.

elég szégyen hogy usa barát bábokat raktak a szomszédokhoz is vezetőnek.régen jordánia és egyiptom harcolt is ellenük.gáza és libanon sem a haverjuk és akkor iránról még nem is beszéltem.

az is gyanús hogy az iszlám állam nem akar velük harcolni.pedig ők aztán nem a toleranciáról híresek.le se tagadhatnák hogy ők is ezer szállal kötődnek az usához.a keresztényeket bezzeg lefejezik.

2015. okt. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Jobberek megoldása a közel-keleti békére:

a. távolítsuk el Izraelt, ezzel megoldódik minden probléma, a többi állam mind békében fog élni, megindul a fejlődés stb.

b. az arabokba genetikusan be van táplálva a háború, mert ők alsóbbrendű rassz. Az iszlám vallás a legerőszakosabb a világon, a muszlimok mindig is háborúzni fognak, egymás között, vagy a többi vallás ellen.


Most akkor mi legyen már, de tényleg? Semmisítsük meg Izraelt, hogy végre az arabok ölhessék az arabokat, mert ez a dolgok rendje?

2015. okt. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

"Az iszlám vallás a legerőszakosabb a világon, a muszlimok mindig is háborúzni fognak, egymás között, vagy a többi vallás ellen."


Tipikus dzsihádvizelő vagy hasonló hulladék gyűlöletoldalról bemásolt hazugság.

Köze sincs a valósághoz, de sajnos egyesek tényleg elhiszik. A hurutinfósok is észrevehetnék, hogy az ilyen propagandák terjesztésével pont a cionistáknak segítenek.

És mint mondtam: migránsok miatt gyűlölni a muszlimokat ugyanolyan mint a cigányok miatt gyűlölni az indiaiakat.

2015. okt. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Aha, akkor csak a migránsok a szubhumán létformák, értem. Játsszunk tovább. Szíria népessége 18 millió (volt, amikor még meg tudták számolni). 4 millió szír menekült (tehát szubhumán létforma) van. Tehát az ország lakosságának közel negyede a jobberek szerint emberi hulladék. Hát nem tudom, nekem ez nem tűnik valami koherens, meggyőző béketervnek.
2015. okt. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

# 28


Tisztában vagyok vele, hogy csak egy balos provokátor vagy, de attól még válaszolok a kérdésre.


"4 millió szír menekült"


Igen, tegyük fel, hogy igaz (ami mondjuk igaz is). Csakhogy azok tényleg menekültek, ezért az első biztonságos országban megálltak. Azok nagy része ott maradt a szomszédos országban.


Akikre te gondolsz, akik itt cirkuszolnak, azok háromnegyede felnőtt életerős férfi, azoknak kb. 20-25%-a valóban menekült. Akik ide jönnek nagy részük nemhogy nem menekült de mégcsak arabul sem tud mind.

A többség csak azért jön, mert azt hiszi itt aranyból van a vécé és sült pulykák repkednek...

[link]


"jobberek szerint"


A hurutinfó kommentjei alapján mondod meg, hogy mit állít az egész jobboldal, egy kis csoport alapján ítélsz meg egy egész nagy csoportot.

Nem ti mondogassátok mindig, hogy ezt a csúnya gonosz nácik csinálják?

2015. okt. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
11%

"Jobberek megoldása a közel-keleti békére"


izrael önti a tűzre az olajat.és az usa.csak az usát kicsit nehezebb lenne beolvasztani kanadába és mexikóba.csak idő kérdése mivel a fekete és latin kisebbségek többségbe fognak kerülni.akik békét tartottak irakban és líbiában most halottak.szíriában ugyanúgy az usa keze van benne.helyükön a demokraták akik semmire nem jók.szíriában is az usa akar demokráciát.kár hogy nincs is demokrata ott.egyébként az isten óvja a világot a nyugati demokráciától.bármi jobb.


ezt a jobber dolgot meg remélem nem nekem szántad mert nagyon meg fogok sértődni. én szélsőjobbos vagyok.de nem a jobbik féle vagy neonáci.

na az pl biztos a baloldali liberalisták viszont tutira nem fogják izrael beolvasztását kérni mivel a liberalistákat az usa pénzeli.a jobboldaliak meg kb pont le se ejtik.vagy kiszolgálják őket.szó nélkül hagyták ide is betelepedni az usát.

2015. okt. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!