Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németország hogy bírja ezt a...

Németország hogy bírja ezt a sok bevándorlót? Anyagilag és egyébként is. Van aki ott él, vagy járt ott mostanában?

Figyelt kérdés
És ők hogy gondolják, ez a sok ember örökre náluk marad?
2015. szept. 28. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
2015. szept. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én kamionos vagyok, sokat járok ott. Nem beszélem jól a nyelvet, de aránylag jól értem.


Sokat hallgatom a rádiót, úgy hazudnak, ahogy azt mi el sem tudjuk képzelni, nagyobb az agymosás mint nálunk, komolyan mondom. Ne tudd meg miket mondtak Magyarországról és személy szerint Orbánról az utóbbi időkben.


Az átlagember - én az egyszerű melósokkal találkozom - egyáltalán nincs elragadtatva, csak nem mernek hőbörögni. Valószínűleg kompenzálnak, még mindig Hitler emlékének az árnyékában élnek, tartanak attól, hogy lerasszistázzák, lenácizzák őket. Beletörődtek, sokan azt hiszik, az a modernitás, hogy mindenkit válogatás nélkül befogadnak, ettől civilizáltak.


Mások - akik eddig azt sem tudták ki a miniszterelnökünk - lecsapnak rám, ha megtudják, hogy magyar vagyok - nem magyar rendszámmal járok - "Orban hat Recht" mondogatják.


Eddig azt hittem a magyar politikusok a leghülyébbek. Az utóbbi hetek alatt rájöttem - korántsem.

2015. szept. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokáig. Most már kezd a médiában is megjelenni az, hogy végesek a lehetőségeik. Szerintem nem fog sokáig tartani ez a befogadósdi.
2015. szept. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pontosan egyetertek HakapesziM-mel. En itt elek, az atlag ember nem akarja a menekulteket, csak a politika. Es igen, Orbannak adnak igazat. Anyagilag meg birjak, egy darabig....
2015. okt. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!