Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hat nem szanalmasak a horvatok?

Hat nem szanalmasak a horvatok?

Figyelt kérdés
Tegnapelott meg pattogtak a keritesunk miatt es hogy nem engedunk be senkit. Aztan ma meg lezarja a hatarait. Poen
2015. szept. 18. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé. Menjenek a francba, hogy most meg vonatokkal szállítják őket a magyar határhoz, megint mi fogunk szívni...
2015. szept. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szántóvető ***** válasza:
ez marha jó.a migránsok nem tudnak menni semerre,itt maradnak a térségben.a helyzet egyre fokozódik.ebből konfliktus lesz,a szerbek be fognak keményíteni.
2015. szept. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Tetű nép a horvát. Csak egy fokkal jobb a szerbnél.
2015. szept. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Nem szánalmas, amit tesznek, hanem logikus. Így működik az élet minden területen. Ha a szomszéd meggyújtja ősszel a falevelet és mindenfelé dől a füst, persze, hogy elkezdem hangosan szidni, hogy ugyan miért kell gyújtogatni, nem hogy komposztálná ez a vadbarom. Aztán ha egy hét múlva nálam is összegyűlik a levél, én is meg fogom gyújtani, mert a francnak sincs ideje és energiája vesződni vele meg különben is nagy hely kellene a komposztálónak. De ha meggyújtom, olyan időben gyújtom meg, mikor jól fúj a szél, hogy ne az én udvaromon álljon meg a keserű szagú füst, hanem a szomszédnak legyen vele baja. Ő majd nekem fog óbégatni, következő héten ő gyújtogat...

Így megy ez kicsiben, a faluban vagy kertvárosban a szomszédok között. Mindenkit csak a saját telekhatárán belül érdekelnek a problémák, a szomszéd fel is fordulhat, nem gond. Csak ne nálam, a portán belül legyen a baj. Ha átjön és ott kezd haldokolni, inkább hazakísérem, nehogy már hozzám jöjjön a rendőrség, orvosi ügyelet, halottaskocsi. Aztán hogy én milyen kellemetlenséget okozok a szomszédnak, az nem érdekel. Ne az én kertemben legyen balhé, azt' jóvan.

Nagyobb méretben, országok között meg az történik, amit látsz. Menekültügyben minden ország csak arra koncentrál, hogy ne náluk hőbörögjenek a bevándorlók. Vagy be se jöjjenek az országba, vagy ha már ott vannak, minél gyorsabban húzzanak el onnan. Az, hogy a szomszéd ország belerokkan a migránsáradatba, nem probléma, az már az ő bajuk lesz. De addig is lehet őket kritizálni, előadni, hogy "bezzeg én még ezt is jobban tudom". Aztán lehet, hogy a megoldás pontosan ugyanaz lesz, mint amit a szomszédnál annyira bíráltunk, de a politika már csak ilyen.

2015. szept. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne a horvát és a szerb népet szidjátok, hanem a vezetőiket. Olvasgassatok youtube-os és facebookos szerb kommenteket, mindenhol a magyarokat meg a magyar vezetést dicsőítik hogy végre egy nép ami fel merte ezt vállalni, a saját vezetésüket és rendőreiket meg úgy szidják mint a bokrot.

Ne higgyetek a külföldi médiának, csak a nyugati vergődő politikusok gyalázzák az országot, az átlag európai inkább isteníti a magyarokat.

2015. szept. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg csak a politikusok pampognak. Az átlag külföldi nekünk, magyaroknak ad igazat. De persze a mass mediaban mi vagyunnk a gonoszak, a szemetek. Bezzeg, ha a németek tennék ezt a migránsokkal, akkor ők lennének az istenek.

Amúgy de a horvát vezetés szánalmas, a saját határukat nem képesek megvédeni, egy friss EU-s tagállam, aki ugyan még Schengennek nem tagja, de arról egy ideig le is mondhat emiatt.

2015. szept. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16%
Nem szánalmasak. A szánalmas az, aki csak ezt tudja mondani. Ha nálunk is a helyzetnek megfelelően cselekednének, gyorsan, hatékonyan, akkor szépen elmerülnénk az átlagban. De nekünk kivagyiság, hőzöngés, "majd én megmutatom" kell. Után meg jön a sírás, ha mások mutatják meg.
2015. szept. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6: a schengeni szerződés lépésenként hatályon kívül fog kerülni, és újra útlevél fog kelleni mindenhová.
2015. szept. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!