Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ki vagyok idegileg attol,...

Ki vagyok idegileg attol, hogy ilyen letezik a vilagban. Miert kell ezt csinalni?

Figyelt kérdés
Kb 2 oraja olyan nezek videokat arrol ami megy sziriaban es egyszeruen nincsenek ra szavak. Nem hiszem el, hogy idaig tud sullyedni az emberi faj! Ezek az allatoknal is rosszabbak, megalaznak, megvernek tobben valakit mielott megolik es meg videora is veszik. Kivegeznek 100-200 fiatal ferfit a sivatagban, nem tudom miert teszik, nem szoktam ilyenekrol olvasni de ezek pszichopatak. Nincsenek erzeseik csak elveik. Nem tudnak empatiat erezni annyira eltorzultan gondolkodnak. Valaki leirna nekem hogy mi folyik ott? Mi ennek az oka? Es miert teszik ezt ezek a barbarok? Es elnezest, hogy ekezet nelkul, de telefonrol irok.
2015. szept. 8. 03:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Es azert is,mert az elso mondat ertelmetlen.
2015. szept. 8. 03:07
 2/8 anonim ***** válasza:

Minek nezel ilyeneket?


Az ember a legkegyetlenebb leny a Foldon, mindig is az volt. Ami Sziriaban folyik abban semmi ujdonsag nincsen.



Urugyet mindig lehet talalni.

2015. szept. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az ISIS-ről van szó? Azon nem kell meglepődni, amúgy is más erkölcsi normák szerint élnek a Közel-Keleten és az ISIS még rátett egy lapáttal. Meg amúgy is, a terrorszervezetet azért hívjuk terrorszervezetnek, mert ilyeneket csinálnak.


Azért csinálják, mert sok közöttük az antiszociális és szeretik ezt csinálni. Ennyire egyszerű.

2015. szept. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
48%

És tudod mi a legundorítóbb? Hogy az emberek egy focimeccs miatt szétverik egymást, a civileket, és a várost is :D


Én ezek után semmilyen erőszakos dolgon nem tudok csodálkozni.

2015. szept. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is sok ilyet néztem a napokban. Haldokló gyerekeket is. Úgy éreztem / érzem, hogy ezt nem tudom feldolgozni, ilyen egyszerűen nem létezhet. Aztán beszélgettünk a férjemmel is erről és megkérdezte, attól hogy ilyeneket nézek és ezen rágódom, nem lesz több ilyen? A háború mindig veszteségekkel jár és ameddig ember van a világon, addig ilyen lesz is. Volt, van és lesz. Tudom hogy ez az igazság, de kegyetlen. Gyerekként abban a naiv hitben éltem, hogy háborúk nincsenek már, mert mi okosabbak vagyunk. :) Milyen jó is volt a tudatlanság... :)
2015. szept. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Arabok egymás között köszönnek egymásnak.
2015. szept. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ott a társadalom fejlettségét tekintve korai középkor van.


Ezért lesz nagyon nehéz ezeket az embereket ide beintegrálni. Nem nagyon tudnak mit kezdeni a demokráciával és a szabadsággal. Inkább csak visszaélni fognak vele, hogy visszatérhessenek mentális béklyóikhoz.

2015. szept. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 vonFromm ***** válasza:
2015. szept. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!