Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most miert nem engedik tovabb...

Most miert nem engedik tovabb a menekulteket?

Figyelt kérdés
Mert hogy ok mennenek tovabb Nemetorszagba. Es azert oda, mert hogy a nemetek munkat igertek nekik?
2015. szept. 2. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:

12546879795218. ilyen kérdés

12546899785212 válaszban le lett már írva miért.

de most én is leírom akkor neked.

hogy miért?

szalámiért, rekamiért, két marék szarért.

remélem kielégítő volt a válaszom.

2015. szept. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ez engem is érdekelne. Még nem olvastam korábbi kérdéseket!

Orbán akarja megvédeni Európát?

Mondjuk a németek is érdekesek, mert amikor én ott voltam, sokszor eléggé lenéztek amikor megtudták hogy magyar vagyok, mondjuk biztos ott is van egy bizonyos réteg, aki helyben kilőné az összes menekültet :)

2015. szept. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezert nem kellett volna faradnod, koszi! ^^ olyat olvastam, hogy mert a szomszed orszag ugy sem engedne tovabb oket. De akkor meg arra szeretnek valaszt kapni, hogy miert nem? Eu ennyire nem torodik a helyzetunkkel? Ez egyre komolyabb lesz. Meddig lesznek itt? Perszem tudom erre nincs konkret valasz, de nektek mi a velemenyetek? Ja, nem neked, te inkabb ne irj! :D
2015. szept. 2. 20:43
 4/8 A kérdező kommentje:
Masodik valaszado. Nemeteknek szerintem max. Mosogato, utcasepronek kellenek. Persze gondolom csori szir annak is orulne.
2015. szept. 2. 20:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Szírnek több esze van,mit ,hogy elvegye a magyar munkáját kinn, arra akarok célozni, hogy nem fog utcát söpörni. Étterem tulaj lesz, annyi gyros-os lesz, hogy csak na.
2015. szept. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert Magyarországon ebben az esetben is annyira értelmes a kormányzás, mint a többi ezerben.
2015. szept. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Folytatom, bocs, azért nem mert nincsenek okmányai a menekültnek. De most lassan beindul a továbbhaladás mert a szír okmánnyal rendelkezők egyből mehetnek Németországba, Törökországba már gyártják a hamis szír okmányokat. Menekültek 60% január elsején született, a bevallásuk szerint. :)
2015. szept. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2015. szept. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!