Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A menekültek nem hazaárulók?

A menekültek nem hazaárulók?

Figyelt kérdés
Nem védik meg saját hazájukat háború idején, otthagyják családjukat és gyerekeiket (milyen férfi az ilyen?), eldobálják irataikat és letagadják származásukat. Ha magyar csinálna ilyet, az élből hungarofób és korcs dolog. Akkor ők?
2015. aug. 29. 13:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
6%
Én ilyent még nem hallottam a magyaroktól pedig az elmúlt évszázadban is voltak hasonlók itthon
2015. aug. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Nem, ők menekültek. Hogy mi a jó édes anyjuknak a térde kalácsától menekülnek Törökországon, Görögországon, Macedónián, Szerbián keresztül Magyarországra, aztán innen s tovább, azt nem tudom, de valami nagyon megijesztette ezeket a derék menekülteket, hogy még mindig menekülnek.
2015. aug. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
8%
Érdekes világban él a kérdező.
2015. aug. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy polgárháborúban nehéz megvédeni a hazádat a saját néped ellen
2015. aug. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
28%
De és ráadásul dezertőrök is. Haza kellene őket toloncolni és hadbíróság elé állítani.
2015. aug. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%
Igen, mind hazaárulók, mert nem védik meg a hazájukat a saját népüktől vagy mi.
2015. aug. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Mi ez a jobbikos gondolkodás?
2015. aug. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, honnan jön ez a polgárháború dolog, eddig úgy volt, hogy az IÁ terroristái elől menekülnek...
2015. aug. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

# 8:


Többet kellene olvasnod a szíriai helyzetről. Tudod ott van az, ahol kitört egy polgárháború a kormányerők és az ellenzék között 2011-ben, majd erre rátelepedett az Iszlám Állam, így most már a megmaradt kormányerők, a megmaradt ellenzéki erők és az IÁ is harcol egymással, azt sem tudni, hogy ki van, ki ellen.

2015. aug. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Dugd fel magadnak a hazaszeretetet, annyit ér. Én biztos nem döglenék meg senki más kedvéért.
2015. aug. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!