Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A ÜK lezárta határait. Mi...

A ÜK lezárta határait. Mi miért ne tehetnénk?

Figyelt kérdés

Egyértelmű hogy nem mi vagyunk az első biztonságos állam. Akkor miért kéne fogadni az ide todulo tömeget és kínlódni velük. Úgy sem tudjuk befogadni őket akkor minek hitegetju

k őket


2015. aug. 20. 19:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Az UK persze azaz Egyesült Királyság
2015. aug. 20. 19:39
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
ÜK - Üzbég Kánság
2015. aug. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Itt a legkisebb ugrifüles

Már vártam. ..

2015. aug. 20. 19:48
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy szigetet könnyebb lezárni.
2015. aug. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Fura tegnap jottem ki akkor meg nem volt lezarva.
2015. aug. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Mi vagyunk az első ország, aminek van pénze az eltartásukra. A ballibek szerint ez azt jelenti, hogy el kell őket tartanunk. Szerintem előbb akkor már a magyar rászorulókon kéne segíteni.
2015. aug. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%

"Szerintem előbb akkor már a magyar rászorulókon kéne segíteni."


Egy tőről metszett felvilágosult liberális ejrópéer kozmopolita elsősorban az idegennel törődik, a magyar szerintük mindig csak utolsó lehet a saját hazájában.

Szóval ez a magyar rászorulók duma erősen félfasiszta.

A magyar dögöljön éhen, első az idegen.

2015. aug. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kérdező! Te mivel "kinlódtál" a menekültek befogadását illetően? Adtál nekik enni, vagy mi? Az adóddal meg ne gyere, mert

1) százalekban nem mutatható ki a menekültekre szánt közpénz, és az a partikuláris összeg is a kerítésre ment el


2) A kérdésből ítélve meg egy percet nem dolgoztál még életedben, szóval adót se nagyon fizettél... Az érettségi meg van már egyébként?

Az UK nem zárta le a határait, csak speciális felügyelet alá vonta, de mindez ugyanígy zajlott reptereken, stb. a kérdezőhöz hasonló ír nacionalista terroristák lázadásakor is.

Menjél vissza tanulni, tájékozódni... Majd ha ledolgoztál néhány évtizedet az országban majd akkor uszíts azok ellen akik rászorulnak a segitségre.

2015. aug. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Jaj de jó, hogy te akarsz engem kioktatni. Nyilván való hogy a menekültek előtt zárta le a határait és nem a legális forgalmat korlátozza.


De ha már elkezdtél okoskodni,nézzük a tényeket:


1. Az EUnak nincs érdemben koncepciója a menekült kérdés kezelésére. A legtöbb felmerülő kérdésre egyáltalán nem tud válaszolni!


2. Ha nem szabunk határt a menekült hullámnak nagyon rövidtávon 2 millióan fognak bejönni, rövid távon 10 millióan. Olyan népek akik jelenlegi szociológiai felmérések szerint nem fognak dolgozni és integrálódni az európai társadalomba.


3. Jelenleg 500 millióan menekülnek a nagyvilágban ilyen vagy olyan indokkal. Ha az EU tárt karokkal fogadja a menekülteket akkor nyilván ezek nagy része erre felé veszi az irányt de túlnyomó többségük már nem az EUba fog megérkezni csak egy koszfészekbe amin Oroszország fetreng majd a röhögéstől hogy mekkora ostobák volta...


Na ennyit a liberális migráns politikáról. Miattam fogadhatnánk őket de mondom: a legalapvetőbb biztonságpolitikai kérdésekre sincsen válasz!!!

2015. aug. 20. 22:44
 10/13 anonim ***** válasza:
Költözz Oroszországba :D
2015. aug. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!