Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Albániában tényleg nőkkel...

Albániában tényleg nőkkel kereskednek?

Figyelt kérdés
Egyik Svédországban élő albán származású internetes ismerősöm mondta, hogy kb. minden ötödik ember árul nőket Albániában. Ha ez igaz, akkor mit ért pontosan az alatt, hogy árulják őket? (Gondolom nem csupán prostitúciót jelent)
2015. aug. 20. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Árulnak, de a nő is beleegyezik, mivel sokuknak külföldi kapcsolat hiányában, segítség kell kijutni Hollandiába, Svájcba, szex munkára.
2015. aug. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon is van ilyen bőven sajnos, meg mindenhol a vlágban :(
2015. aug. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem jellemző... Ukrajnában viszont annál inkább.

Az viszont jellemző hogy néhányan hülyeségeket beszélnek az albánok közül és rosszat mondanak a saját országukra, de emellet nagyon nemzeti érzelműek.

Az egyik oka hogy hülyeségeket beszélnek (páran), vagy hogy felnagyítják, vagy kikarikatúrázzák a valóságot az az hogy ha valaki naivnak tűnik vagy ilyesmi akkor szeretik ezt kihasználni és rátenni egy lapáttal, nem tudom miért csinálják, biztos szórakoztatják magukat...

Olyan is volt hogy egy angol embernek azt mondták hogy a mozikba inni meg dohányozni járnak, és ezt tök komolyan előadva.. Hú meg még láttam pár ilyen történetet, nem tudom honnan vesznek olyan szürreális sztorikat néha :D és olyan komolyan előadva hogy nem tudom hogy ők maguk elhiszik e :D

De sokszor csak szórakoznak az emberrel, ezt egy másik albán egyből leveszi.

Az igazság az hogy Európán belül Albániában vannak a legnagyobb biztonságban a nők. A családtagok (apa, fiútestvérek sőt unokatesók is felnőttkorig vigyáznak a lányokra, olyanokon kitörhet verekedés ha valaki csak ránéz az adott lányra. Ha pedig férjhez mennek akkor pedig a férjeik "hatáskörébe" tartoznak.

A fővároson kívül nem is nagyon látni női sofőrt, ez is a férfi dolga elsősorban és a lányokat úgy nevelik, hogy a férfit támogassa és a férfire támaszkodjon, ne dolgozzon hanem gyereket neveljen, ház körüli munkákat végezzen.

2015. szept. 26. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

*Mármint nem sofőrt hanem kocsit vezető nőt. Ez a szokás hogy a férfi vezet.

Nagyobb városokban máshogy van, de "vidéken" nem sok sétálgató nőt látni pl délutánonként, sőt a legtöbb bárban, kávézóban is csak férfiak vannak, nem tudom hol vannak addig a nők, gondolom otthon.

Egész Albániára igaz az hogy egy lánynak nem illik férfival kettesben találkozgatnia, 'lennie', de ha ez megtörténik akkor már egy párnak mondhatóak. Ha mégsem egy pár akkor a lány egész életére megkapja a "k_urv@" jelzőt, de ilyen ritkán fordul elő mert a családok nagyon vigyáznak a saját becsületükre. Pont ezért van hogy akár kuzin is verekszik egy nézésért.. A legtradicionálisabb ország Európán belül.

2015. szept. 26. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az egy párnak mondható pedig azt jelenti hogy eljegyezve vagy komoly kapcsolatban.

Ott nincs olyan hogy össze-vissza randizik mindenki mindenkivel, 18-19 éves korig szerintem az albánoknak max 10%-a ha volt kapcsolatban..

Nem csak a szülők tiltják, de a törvény is tiltja amúgy a 18 éves kor alatti nemi életet ott.... Persze ez nem azt jelenti hogy mindenki ilyen, ott is van sokféle ember, na de azért Európa többi részétől sokkal tradicionálisabbak.

2015. szept. 26. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Erről jutott eszembe, tök vicces, ha pl Magyarországról mondanak rosszat vagy olyan idióta tévhiteket amiket néhány nyugati országban hisznek pl hogy lóháton járó vademberek vagyunk vagy sok egyéb hülyeséget tudnak mondani, akkor sok magyar dühösen reagál, személyes sértésnek veszi és védekező vitába kezd.

Albániában meg ha elmaradott putrinak nevezik az országot pl neten, vagy ilyen hülyeségeket beszélnek akkor ők elintézik egy "fuck you"-val, nem kezdenek történelmi vitába, vagy még rá is tesznek egy lapáttal, pl hogy még rosszabb színben tüntetik fel magukat tréfából, szóval lazán elintézik ennyivel.

Amúgy a bűnözésből élő albánok nagy része koszovói, nem albániai és az nagy különbség

2015. szept. 26. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!