Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » USA miért akar beleszólni...

USA miért akar beleszólni Kuba dolgába?

Figyelt kérdés

-Diktatúra van? Lehet

-Vannak ott szegények? Igen

-Ott van a világon a legmagasabb (boldogsági index)? Igen

Hogy miért?

Mert nem nagyon izgatja őket, hogy ott diktatúra van. Magas az oktatás és az egészségügyi is



2015. aug. 15. 11:34
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Geopolitika.Kuba alapjáraton egy, az amerikai típusú kapitalizmussal és liberális demokráciával szembehelyezkedő ország.Földrajzilag nagyon közel hozzá.


Ha Amerika valamelyik ellensége, mondjuk oroszék esetleg egy ügyes rakétarendszert telepítenének Kubába, ahogy volt erre kísérlet a '60-as években, akkor Washington nagyon nem örülne.

2015. aug. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Leginkább Kubának lesz jó, ha nyitnak egymás felé. Kubának nagyon nagy szüksége van befektetőkre és pénzre.

Olvass kedves kérdező olyanoktól blogot, akiknek ott élnek rokonaik. Hiába van valakinek munkája, abból csak éhezni lehet. Annak van csak esélye valamennyire normális életre, akinek a rokonok, barátok külföldről minden hónapban küldenek pénzt.

Még interneted sem lehet otthon! Szeretnél ilyen országban élni?

2015. aug. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Én simán kidobnám az internetet akár most is és többet járni szórakozni és ilyenek. Mert én nekem a pénz nem az első főnyleg nem az internet
2015. aug. 15. 16:11
 24/27 anonim ***** válasza:

Nekem sem a pénz az első, de azért éhezni nem szeretnék, főleg úgy, hogy rendesen dolgozom. Tehát nem azért nincs pénzem, mert lopom a napot.

Ha látnád, hogy milyen lakásokban élnek. Itthon ha meglátnál egy olyan épületet, be sem mennél, mert azt hinnéd, hogy egy bontásra váró épület. Ők meg abban laknak.

2015. aug. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

# 23/24 Időpont ma 16:11


Akkor miért van még interneted?

2015. aug. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Azt mondtam, hogy nem az első az internet. Meg néhány olyan ismerősömmel már csak úgy tudom elérni a kapcsolatot. De nem halnék bele, ha holnaptól nem lenne internetem. Sőt azzal több ember menne ki az utcákra
2015. aug. 15. 16:28
 27/27 anonim ***** válasza:
90%

#26


Az utcán, közösen éhezni sokkal jobb, igazad van. Lehet mondjuk kavicskutatósdit játszani, aki először megtalálja, az eheti meg.

2015. aug. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!