Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Putyin megértette már, hogy...

Putyin megértette már, hogy bármit tesz Oroszország, Amerika háborút akar?

Figyelt kérdés
Sokan vádolják Putyint, hogy egy nagy közösséget akar visszaállítani, mint a Szovjetunió. Azt is hallhatjuk, hogy egy diktátor aki nem engedi érvényesülni az emberi jogokat és korlátozza a szabad tőke áramlását. Putyin tényleg annyira korlátozott, hogy nem veszi észre mire megy ki a az ukrán válság vagy a keleti NATO elkötelezett országok félelemben tartása?

2015. jún. 18. 16:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Wot? Az USA már azért legyalulta Irakot, mert csúnyán nézett Szaúd-Arábiára. Szerintem ha annyira meg akarnák támadni az oroszokat, akkor lett volna ok, lehetőség arra is.
2015. jún. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Gugu Gabor ***** válasza:
100%

Egyrészt nem vagyok biztos benne hogy háborút akar az usa.

Másrészt ha tényleg azt akar ugyis meglesz a jogalap ürügy indok stb (megfelelő aláhúzandó)

Harmadrészt az hogy irak megtámadta kuvaitot kicsit több volt mint" csúnyán néz"

2015. jún. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem akar háborút. Az oroszok csak azért mernek keménykedni Ukrajnával mert az nem EU és nem NATO tag és mert megtehetik mert az ukránokért senki nem fog nyílt háborút kockáztatni. De ne aggódj Putyin nem merne bántani egy EU vagy NATO országot.
2015. jún. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyan is volt, de én most a második (vagy harmadik) öbölháborúról beszéltem.
2015. jún. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Shai-Hulud ***** válasza:
69%

Kedves kérdező!

Ha emlékezetedbe idézhetem, nem az USA küldött katonákat Ukrajnába, hanem az oroszok.

Putyin bácsi sokáig tagadta, de miután már nem csak az ukránok, hanem maguk az oroszok is tiltakoznak az ellen, hogy orosz katonákat vetnek be Ukrajna területén, nem tűnik túlságosan hitelesnek Putyin elvtárs tiltakozása.


Na szerinted "mire megy ki" az ukrán válság?

Csak nem arra, hogy az agresszor vonuljon ki az általa megszállt területekről, és hagyja békén Ukrajnát?


A keleti NATO elkötelezett országokat pedig senki nem tartja félelemben. Még Putyin sem.

A NATO országok köszönik szépen, jól megvannak, és nem félnek az agressziótól, mert a NATO szerződés biztosítja a tagállamok védelmét. Még Putyin ellen is.

2015. jún. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Senki nem akar háborút. Az oroszok csak azért mernek keménykedni Ukrajnával mert az nem EU és nem NATO tag és mert megtehetik mert az ukránokért senki nem fog nyílt háborút kockáztatni. De ne aggódj Putyin nem merne bántani egy EU vagy NATO országot.



Érdekes a Balti államokat még is félelembe tudja tartani .... +Romániát,Lengyelországot is.

2015. jún. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Konkrétan háborút nem akarnak, csak a zsidó birodalmat akarták növelni Ukrajnával, és nem számítottak rá, hogy Oroszország ezt nem fogja tétlenül nézni.
2015. jún. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Shai-Hulud ***** válasza:

Na, helyben vagyunk, már megint a zsidók az okai mindennek.

Meg a biciklisták.

2015. jún. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Shai-Hulud ***** válasza:

"Érdekes a Balti államokat még is félelembe tudja tartani .... +Romániát,Lengyelországot is."


MINDEGYIKNEK van jó oka utálni az oroszokat.

Nem félelem, hanem az oroszgyűlölet ami ezeket az országokat mozgatja.

(Ezt a lengyelek esetében például konkrétan tapasztaltam is.)

2015. jún. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Amikor az angolszász - piréz szövetség elkezdi elveszteni a hatalmát akkor kitör a háború


na persze nem Észak-Amerikában...

2015. jún. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!