Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A skandináv országoknak hogy...

A skandináv országoknak hogy látjáok a jövőjét?

Figyelt kérdés
Tekintve, hogy az olaj sem végleges és tépnek befele a bevándorlók.
2015. aug. 1. 18:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Szóval nálatok bevándorló = muszlim?"


Nem, afrikai vagy muszlim.

2015. aug. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
57%

Norvégiában azért rövidebb pórázon vannak tartva a bevándorlók, aki nem illeszkedik be és bűnözik, azt könnyen kihajítják az országból, az ő kezüket az EU sem köti.


Finnország alapba szinte senki sem fogad. Ha valakit befogadnak, annak muszáj teljesen beilleszkedni, hogy ne közösítse ki mindenki. Ha bűnözik, irány a börtön, vagy kidobják az országból.


Dániában be akarják vezetni (vagy már be is vezették, nem tudom), hogy aki menekült, annak LE KELL dolgozni az eltartása költségeit. Így ott a bevándorlókat is munkára fogják, emiatt nincs nagy baj.


Svédország meg a nevetséges és szomorú kategória. 130.000 bevándorlót és menekültet fogadnak évente, nekik új lakás jár, olyan jegyek, amivel ingyen tömegközlekednek az egész ország területén, természetesen a svédek pénzéből. Nemrég kijelentette a svéd kormány, hogy a Szíriából visszatért dzsihádisták új lakást kapnak, így próbálják őket "visszailleszteni" a társadalomba. Nevetséges. Annyi segélyt meg hasonlót adnak a menekülteknek, bevándorlóknak, hogy azok nem fognak soha életükben dolgozni, hanem csak a lábukat lógatva élnek. Természetesen az ilyen segély európai bevándorlóknak (a cigányok kivételével) nem jár, hogyne, miért is járna. Ők vagy dolgoznak, vagy mehetnek el.

Svédország már nagyon a ló túlsó oldala. Még Franciaország is jobb helyzetben van, mert ha a franciáknak elegük lesz, csinálnak megint egy hatalmas forradalmat. Ellenben Svédországból azt is kinézem, hogy önként és dalolva veszik fel az iszlám vallást, mondván "nem akarják provokálni a menekülteke". Ennek az országnak már vége. Malmö-ből is költöznek el a svédek, mert mindennapos a lövöldözés, a bűnözés.

Ha ennyi eszük van, hogy mindenkit beengednek, pénzelnek, és eltűrik, hogy nekik kell alkalmazkodni a menekültekhez a saját országukban, megérdemlik a bukást.

2015. aug. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
És ezt persze mind alá is tudod támasztani, nem a fenekedből rántottad elő az egészet...
2015. aug. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy svédet aki klántársam. (tudom, kocka vagyok)


Úgy látja a jövőjét, hogy el fog költözni észak-Olaszországba a barátnőjéhez amint befejezte a tanulmányait. Utál Svédországban élni.

2015. aug. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!