Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A skandináv országoknak hogy...

A skandináv országoknak hogy látjáok a jövőjét?

Figyelt kérdés
Tekintve, hogy az olaj sem végleges és tépnek befele a bevándorlók.
2015. aug. 1. 18:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Norvégia ellesz egy darabig, azért ott van valami szabályozás, ami a bevándorlást illeti.


Svédországnak viszont hamar vége lesz.Ha van fiad, akkor neki már nem lesz echte (igazi) svéd barátnője.


Hatalmas arányú a bevándorlás a svédeknél, illetve a svéd kormány is imádják a bevándorlókat, ösztönzik a bevándorlást.

2015. aug. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Norvégiában keményebbek a bevándorlókkal, aki nem viselkedik, azt kihajítják.

Finnország eleve nem fogad szinte senkit, ráadásul a finnek nagyon összetartóak.

Svédországnak meg lőttek. Ezen nincs mit részletezni.

2015. aug. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Dánia , bevándorlás: Azért szigorúak.

Norvégia , bevándorlás: Azért szigorúak ,bár az oda települő cigányok nem nagyon tisztelik a norvégokat.

Finnország, bevándorlás: Jó. Alig van ott illegális határátlépő. (tudtommal)

Svédország ,bevándorlás: Nevetséges. :D A Malmöbe látogató turisták nem azt kérdezik ,hogy egyáltalán él ott fekete ,hanem azt ,hogy él ott svéd.


Ennyit erről.


Nem vagyok rasszista ,nem származás alapján ítélek meg bárkit is ,de ez van.

2015. aug. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

Csatlakozom az előttem szólókhoz Svédországnak annyi.. Az a nép ami szó nélkül tűri ezt az esztelen bevándorlást az meg is érdemli a sorsát... Egyáltalán nem sajnálom őket.

A finn barátaink köszönik szépen jól vannak, de szerintem Norvégiában se lesznek ilyen problémák.


Visszatérve a svédekre azt üzenem nekik hogyha kikiáltják a Svéd Iszlám Kalifátust, és ha a muszlimok kiteszik a saját hazájukból a szőrüket én a saját házamba befogadnék egy svéd bevándorló pasit, feltételeim:

1, 0-24 órában erényöv viselése

2, Ha utcára megy mondjuk bevásárolni nekem akkor a "hontalan vagyok" póló viselése kötelező

3, A házban nem alhat maximum kutyaházban vagy a pajtában amire az van ráírva hogy "Új Svédország"

4, Főzni, mosni, takarítani szó nélkül

2015. aug. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Én meg egy hosszúcombú svéd szőkeséget szívesen befogadnék, ha nem tetszik a rendszer, visszamehet a muszlim szomszédaihoz hogy hetente 16x átmenjenek rajta.
2015. aug. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk szerintem 50 évvel később is gazdagabbak fognak lenni Magyarországnál.
2015. aug. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"Mondjuk szerintem 50 évvel később is gazdagabbak fognak lenni Magyarországnál."


Ebben nem lennék olyan biztos.


Svédország a svédek miatt gazdag, a svédek teszik Svédországgá.


Ha kiveszed ezt az alap összetevőt a svédet, akkor mi lesz ott?Semmi, olyan lesz, mint a bevándorlók eredeti hazája.


Olyan, mint libamájpástétomot csinálsz, de nem raksz bele libamájat, vagyis az alap összetevőt.

2015. aug. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ejha! Izlandot kihagytátok!


Ott is csak dolgozni akaró, szorgalmas embereket engednének be. :D

2015. aug. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Naja, a svéd szociális háló szinte páratlan Európában. Tanán csak a brit hasonló hozzá. Az, hogy valaki havi fél millió forintnyi segélykét kapjon, mert dolgozott pár hónapot valaha vagy mert tojt egy gyereket, azt valakinek ki is kell termelnie és az a svéd, nem a néger.
2015. aug. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Szóval nálatok bevándorló = muszlim? Nem csoda hogy ennyi ökörséget összehordtok ennyi ésszel...
2015. aug. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!