Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ti nem tartotok az ázsiai...

Ti nem tartotok az ázsiai bevándorlóktól?

Figyelt kérdés

1. nem vagyok rasszista

2. túlságosan sokan jönnek Nyugat-Európába

3. szerintem Magyarország is befogadhatna évente pár ezer főt véglegesen (hogy pótolják a kieső fiatal munkaerőt)

4. a legnagyobb probléma az, hogy a bevándorlók zöme iszlám vallású vagy nem demokráciában civilizálódott afrikai, és ha sokan vannak, ráerőszakolják a nyugat-európai kultúrára az ő nézeteiket, ennek már isszák a levét a britek, németek, skandinávok, hollandok, franciák. (Nőket erőszakolnak meg, lásd Anglia, Franciaország, megverik a melegeket, lásd Skandinávia, Hollandia.)


2015. júl. 29. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"szerintem Magyarország is befogadhatna évente pár ezer főt véglegesen (hogy pótolják a kieső fiatal munkaerőt)"


1. bevándorlók befogadása szigorúan tilos és életveszélyes


2. Magyarországon nincs munkaerőhiány, épp ellenkezőleg: magas a munkanélküliség!

Ráadásul ott van még a fél milliós cigány munkaerőbázis, akik még életükben nem dolgoztak, de munkaképesek.

Inkább a cigányok, mint a külföldi négerek.

2015. júl. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
+ fél millió magyar ment nyugatra dolgozni, őket kell hazahívni, és nem külföldieket a helyükre!
2015. júl. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"szerintem Magyarország is befogadhatna évente pár ezer főt véglegesen (hogy pótolják a kieső fiatal munkaerőt)"


Szerintem ez nem okés.

2015. júl. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

"Magyarországon nincs munkaerőhiány, épp ellenkezőleg: magas a munkanélküliség!"


Igazából mind a kettő magas, mert ez a kettő egymást generálja.

2015. júl. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1. Ha nem vagy rasszista, akkor miért az ázsiai bevándorlóktól tartasz? Miért nem a rossz bevándorlóktól?


2. A "sok" az szubjektív, egyeseknek 1 fő is sok lenne. Ha azt mondom, hogy kevesebb mint kétmillió ázsiai bevándorló él az EU-ban (~0,3%), az most sok?


3. Tíz év alatt durván 50 000 külföldi telepedett le nálunk. Ez évi 5 000, ami jóval kevesebb annál, mint amennyivel fogyunk (kb. 30 000/év).


4. A bevándorlók zöme Magyarországon határontúli magyar. Európán kívüli külföldiből jelenleg 31 000 van itt, beleértve az amerikaiakat is (~21%-a az összes külföldinek, vagyis 80%-ban európaiak jönnek ide.)

2015. júl. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"szerintem Magyarország is befogadhatna évente pár ezer főt véglegesen"


Nem tudom, követed-e a híreket, de már most NAPONTA gazdagodunk ennyivel. Vagy szeretnél még ennek a tetejére "befogadni" párat?

2015. júl. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
Ez így nem teljesen igaz; valóban ezrek lépik át naponta a határt, de egyrészt nem mi vagyunk a célállomás, másrészt meg az elmúlt évek gyakorlata alapján 90%-uk nem is fog menekültsátuszt kapni, vagyis nem lesznek befogadva.
2015. júl. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Várj, "ázsiai" bevándorlók alatt hagyományosan a mongoloid, kelet-délkelet-ázsiai kis bruszlikat értjük. Ők nagyjából tudnak viselkedni, kevés velük a baj.

A közel-keletieknek és az észak-afrikaiaknak pedig nem sok hasznát látja egyetlen ország sem, ők maradjanak otthon.

Ez a kieső fiatal munkaerő meg baromság, tudod te, mennyi a munkanélküli? 15-20% körül.

Mielőtt bárki elkezdene trollkodni, léfoscsizom a fityisz statisztikáit...

2015. júl. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Tőlük nem. Dolgosak, tudnak viselkedni. Felőlem az összes cigány helyett jöhetne kínai, koreai, japán.
2015. júl. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nos, szóval.....


Az a kérdés ,hogy "ázsiai" alatt a kínaiakat,japánokat,vietnámiakat,koreaiakat....stb érted.


Felőlem ők jöhetnek.

Sokat ismerek és mindegyikkel minden rendben e-téren.


És tisztességesek.


De a válaszodból azt szűrtem le ,hogy az arabokra/muszlimokra gondolsz.


Azok az arabok akik tudnak viselkedni és tiszteletbe tartják az európai értékrendeket (a legtöbb ilyen.) azok természetesen felőlem jöhetnek.


Akiket viszont nem látok szívesen azok a magukat "muszlimnak" nevező emberkék (akiknek közbe semmi közük) és az afrikaiakat.


UI: Egyáltalán nem vagyok rasszista.

2015. júl. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!