Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogy lehet hogy a sok liberáli...

Hogy lehet hogy a sok liberálist zavarja a magyar kerítés de pl az usa-mexikó vagy izrael-gáza fal/határzár nem?

Figyelt kérdés
a helyi liberalisták de még holland sőt svéd liberalisták is eu-s közbelépést akarnak.egyik nap olvastam.ezek a nagy szabadság harcosok hol voltak a nagytestvér kerítés építési akcióinál? undorító kétszínű alakok a nemzetállamokat itthon és európában szétvernék de ott persze nem.pedig mehetnének tüntetni hogy az usa fogadja be a mexikói "menekülteket".gáza meg egy fogolytábor. és még letagadják hogy ki mozgatja a háttérből a szálakat.
2015. júl. 9. 21:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
57%
És azért az USA is más tészta...Egyrészt,ahogy már más is írta,délről áramlik be a kábítószer,világos,hogy tenniük kell ellene,másrészt,tízmillió felett van az illegálisan bevándorolt mexikóiak száma.Tehát még a lakosság arányában is lényegesen több emberről beszélünk és esetükben,szó sincs továbbmenetelről,számukra az USA a célállomás.
2015. júl. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
51%

És még ott van a két spanyol enklávé is Marokkóban vagy 8 méter magas kerítéssel körbevéve.

Gáza pedig egy nagy menekült-tábor, mint ahogy az elüldözött palesztinok menekült táboraival van tele a fél Közel-Kelet. Izrael még a segélyhajókat sem engedi be Gázába.


Az amerikai menekült politika. Például a kubai menekülteket befogadták, de csak akkor, ha sikerült "partra tenni a lábukat", egyébként visszaordították Kubába bármi is várt ott rájuk.


A szlovákok meg még a cigányokat is körbekerítik.

2015. júl. 10. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

#...visszafordították...

Az ordították se rossz. :-)

2015. júl. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

1) A magyar liberálisokat a magyar kerítés zavarja.


2) Egyébként ha visszakeresed a híreket, vagy elég idős vagy és emlékszel rájuk, akkor tudnád, hogy Izrael és az USA is kapott hideget-meleget a saját falukért.


3) Engem nem a kerítés zavar, és szerintem a többség nem is emelne szót ellene, ha nem párosulna a kormány részéről egy nagyon undorító kommunikációval.

2015. júl. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
28%

#Sir Butcher!


Ne neki linkeld be, hogy mi az igazi liberalizmus, hanem a magukat liberálisoknak valló embereknek.

A "mindent szabad, amíg vele nem ártunk senkinek" elvet lecserélték a "védjük a bűnözőket és a kisebbségeket, majmoljuk amerikát" elvre.

2015. júl. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
72%

Azok az emberek nem liberálisok. A kérdező meg a liberalizmus szidja, aminek az elveit élvezi.


Attól még, hogy valaki mond valamit, ami nem igaz, azzal nem az eszme megy tönkre...


Ha én kijelentem magamról, hogy én vagyok az angol királynő, majd megölök tíz embert, akkor az angol királynők mind bűnözők és tömeggyilkosok? Vagy én egy hazug ember vagyok?

2015. júl. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ezen logikán továbbhaladva a fasizmus sem elítélendő, nem?
2015. júl. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 tetro ***** válasza:
100%

08.41

mert a fasizmus eszméje úgy magában rendben van mi? :D

2015. júl. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Kérdező: azért, mert ott háború van, itt meg nincs.

Ha Szlovákia 15 rakétát lőne ki Budapestre (2014-ben volt, amikor egyszerre 15-öt lőttek ki a palesztinok Ashkelonra), akkor zavarna hogy oda kerítést húzunk?

Engem nem. Most azonban zavar, főleg mert tök felesleges, úgy átsétálnak rajta ahogy akarnak, egy drága vicc volt az a fal.


Mellesleg a 15 rakéta csak péplda, nagyjából naponta többször kellett a zsidóknak védett helyre menni a rakéták ellen 2014-ben. Abszolút érthető és szükséges lépés volt az a fal, már bocsánat. Az is nagyon szomorú dolog ha bombáznak, a hírekből az lemarad hogy szemben a palesztinokkal (akik valóban civileket akarnak ölni, tudod, azért bombáznak városokat), Izrael nem civileket akar ölni, csak mivel a *.-.-* terroristák óvodák tetejére teszik a rakétakilövőket, így muszáj azt szétbombázni. Mondj még egy olyan országot, ahol a bombázás előtt pár órával egy repülőről több tízezer papírlapot dobnak ki, amin leírják ARABUL hogy "bombázás várható itt és itt ennyi óra ennyi perckor ezen a napon"... Izrael ilyen. Szó szerint előre szól hogy mikor bombázik (ennyi idő alatt a rakétakilövőket nem tüntetik el onnan az arabok de a civileknek van esélye odébbmenni). A másik alternatíva: sms-t küldenek a térség összes telefonjára, ilyen is van. Valamelyik mindig.

2017. máj. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!