Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az 1700-as évek elején Nassaut...

Az 1700-as évek elején Nassaut valóban a kalózok irányították?

Figyelt kérdés
Mint a Fekete vitorlák c. sorozatban. A szereplőkről tudom, hogy nem mindegyik valós.

2015. júl. 6. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
"A XVIII. században a Karib-tenger kalózainak kedvelt búvóhelye volt."
2015. júl. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt én is olvastam, de az, hogy bujdosnak egy városban, még nem feltétlenül jelenti azt, hogy az ő irányításuk alatt állt volna.
2015. júl. 6. 19:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, bár csak 1710-1717-ig tartott. Fekete vitorlák sorozatban ami mást látsz az mind hülyeség...
2015. júl. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges hogy ők uralták nem mindenhol voltak rendfenntartók.
2015. júl. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Persze nem minden valós, ami a sorozatban van, sok szereplő például a Kincses szigetből van átvéve.
2015. júl. 6. 19:12
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
A kalózok társadalma nagyon haladó szellemű volt abban a korban, pl. semmi problémájuk nem volt a melegekkel, a hajókon kötöttek is melegházasságokat. Tehát egy korai 18. századi kalóz toleránsabb volt, mint egy 21. századi magyar, szép...
2015. júl. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szeretem a kalózos történeteket és közel állnak hozzám, de én a hajómon meg nem tűrtem volna a b.zulást és a homoszexuális alakokat. Amúgy meg ne keverjük már ide is a homoszexualitást! Nem akarom, hogy itt is vita menjen.
2015. júl. 6. 21:08
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Liberális adminok, confirmed. Az előzőtől azt kérdezném meg, hogy hogyan jön ide a homoszexuális téma?
2015. júl. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sehogy, csak 6-os valamiért felhozta a témát, holott nem erre voltam kíváncsi.
2015. júl. 7. 10:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!