Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Meg a legstabilabb valuta a a...

Meg a legstabilabb valuta a a legnagyobbak közül?

Figyelt kérdés
Euróban van egy kis pénzem, de félek, hogy mi lesz, ha a görögök tovább bohóckodnak. Forintban sem akarom tartani, mert itt is bármikor elszabadulhat a pokol, ha kiderülne esetleg, hogy miket csinált a kormány az elmúlt években. Dollárba, frankba, vagy fontba érdemes váltani?

2015. júl. 6. 07:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Minél több mindenbe, az a legbiztonságosabb. Oszd el a megtakarításod több részre, és a felsoroltakból vásárolj. Jelenleg a frank tűnik a legbiztosabbnak, de az északi államok pénze se repül nagyokat.


De a legbiztosabb befektetés az, ha sok lábon állsz. Ha 4-5 nagy nemzet pénze összeomlik, akkor meg úgyis akkora sz@r van, hogy semmi befektetés nem véd meg jóformán...

2015. júl. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Első, köszönöm a választ, őszintén szólva a franktól kicsit félek, mert most stabil az értéke, de bármikor bejelenthetik, hogy mégis csak erős nekik, és akkor baj van, de én nem értek hozzá...
2015. júl. 6. 08:05
 3/18 anonim ***** válasza:
68%

Teged nem az erdekel hogy az adott valutanak stabil-e az erteke, hanem az hogy hosszu tavon hogyan valtozik az arfolyama a forinthoz kepest.


Euro szerintem teljesen jo. Plane ha keves penzrol van szo (nehany tizezer euro). Ha mondjuk lenne felmillio euro megtakaritasod, akkor erdemes lenne venni egy reszebol svajci frankot.


Ja es persze egyiket sem Magyarorszagon, magyar bankban tartani hanem kulfoldon.

2015. júl. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
42%
Vegyél aranyat
2015. júl. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az euro azért jó, mert ha gáz van a görögökkel, akkor a Ft jobban fog esni mint az Eu, azaz több Ft-ot kapsz az euródért. És itthon mégiscsak Ft-ban fizetsz. A másik pediga svájci frank, mert ha abba belenyúlnak, mert túl erős, akkor sem vágják haza, max egy picit gyengítenek rajta.
2015. júl. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Sztem a legjobb az USD.
2015. júl. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
17%
Dollárt ne vegyél. Nagy szarban vannak az Amerikaiak, csak folyamatosan másra terelik a nép figyelmét(mint most a melegházzaság, vagy előtte a rendőri brutalitás)
2015. júl. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
És fontról mi a véleményetek? Nekem laikusként az tűnik a legstabilabbnak...
2015. júl. 6. 10:08
 9/18 Rubicon87 ***** válasza:
53%

" ma 10:08"


durván 80 forintot erősödött az utóbbi 1,5 évben

2015. júl. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
25%
Attól függ mennyi pénzed van és milyen távra szeretnéd félretenni. Ha egy éven belül gondolkodsz akkor Euro vagy frank, de hosszabb távon aranyba érdemes szerintem.
2015. júl. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!