Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ki bujtja fel az Europa fele...

Ki bujtja fel az Europa fele ozonlo embertomegeket?

Figyelt kérdés
2015. jún. 28. 16:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem biztatja oket senki. Egy reszuk a jobb elet remenyeben indult utnak, egy masik reszuk meg azert mert nem akarnak egy ertelmetlen haboruban meghalni.
2015. jún. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
most egyszerre meglodult mindenki kulonfele okoknal fogva? oke haborus ovezetekbol erkerzok, teljesen rendben van. de most jutott eszukbe hirtelen tomegesen nekiindulni a jobb eletben remenykedoknek is? ilyen nagy szamban?
2015. jún. 29. 00:57
 13/15 anonim ***** válasza:

Eddig is jöttek, eddig sem kevesen csak most jutottunk el oda, hogy már annyian vannak Európában, hogy szúrják a nép szemét és innentől már a média is felkapta.


Volt nemrég az a calaisi kamionos videó, amikor másznak fel a bantuk a magyar Waberer's-es pótkocsira, cska megsúgom ott a calaisi terminálnál ez már minimum 10 éves probléma és úgy tűnik eddig a kutyát sem érdekelte. A franciák örültek ha fogynak... :D


Azt is vedd figyelembe, hogy egy pár száz kilométeres szárazföldi vándorlás illegális bevándorlóként nem egészen olyan, mint egy teljesítménytúra. tovább is tart, sokszor az embercsempészek dolgoztatják őket.


Ráadásul az Iszlám Állam térnyerése az elmúlt néhány hónapban lett ekkora. Évekkel ez előtt ilyen nem volt, most meg a fél közel-keletet terrorizálják..

2015. jún. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"de most jutott eszukbe hirtelen tomegesen nekiindulni a jobb eletben remenykedoknek is? ilyen nagy szamban?"


Nem, most jutott eszebe Orbannak ezzel hulyiteni a nepet, es ezert tunt fel neked is csak most, hogy je, vannak menekultek.


A problema evek ota egyre csak novekszik.

2015. jún. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
PERSZE:D az egesz csak mediamanipulacio :D Deli hatar kozeleben laktam 10 evet, tudom, hogy ment ott regen. Hat baromira nem igy. Calais-nal 4-5x fordulok meg minden evben, van hogy tobbszor is, mar evek ota. nem emlekszem, hogy lattam volna ennyi embert az ut menten. Lattam oket de nem tomegesen es nem az ut menten csapatokba verodve vonulni.
2015. jún. 29. 21:50
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!