Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi lesz a fehér ember sorsa...

Mi lesz a fehér ember sorsa Európában? Valóban el fog tűnni?

Figyelt kérdés
ma 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Nem, van elég magyar, aki pótolja.
ma 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
A magyarok majd tele szülik Európát, olyan csokok lesznek még itt meglásd.
ma 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Azt ugye tudod, hogy az arabok és az indiaiak is fehérnek számítanak.
ma 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

Ha nem szaporodnak, akkor ugyan mi lenne velük? Kihalnak, mint a mammutok.

Lehet itt papolni, hogy "nekem ne mondják meg", "ne turkáljanak a méhemben". Oké, majd jönnek az Alik meg Juszufok, és megalakul az Alsó-Rajnai Kalifátus.

ma 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"Azt ugye tudod, hogy az arabok és az indiaiak is fehérnek számítanak."

Az én szememben nem. És nem érdekel mit ír a wikipédia. Gyakorlatban senki se tartja őket fehérnek.

ma 11:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Idővel, több száz év múlva talán kisebbségbe kerülnek először Franciaországban utána Angliában. De Magyarország is veszélyeztetett, mert itt meg az indio-magyarok (romák) és a kínaiak fognak hamar többségbe kerülni.


Egyébként pont a sokat szidott Németország, Ausztria, Svájc, tehát a német nyelvterület az ami Európa jövője lesz a fehér ember számára. Azok az országok ugyanis Európai gyarmatokkal rendelkeztek, Ausztria például nagyon szerencsés helyzetben van, mert az egész Osztrák-Magyar monarchia az ők gyarmatuk volt, és mind szegény ország lett rajtuk kívül, akiknek nagyon vonzó az osztrák életszínvonal. Így nekik lesz utánpótlásuk, oda szívesen költöznek és vállalnak gyereket a kelet-európai dolgozó fiatalok.

Én is ezért választottam Ausztriát, mert annak van jövője és jóléti is egyben.

ma 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
Jó, de a te szemedben a magyarok sem számithatnak annak, akkor ezek szerint.
ma 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenki ezen aggódik, de minek?
ma 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

#5


Nem a wikipédia szerint, de mindegy is.


Az emberiség szempontjából nem is lenne baj ha kipusztulnának azok akik a bőrszínük alapján tartják többre magukat a többieknél, mert az agykapacitásuk erősen limitált.

ma 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!