Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Támogatnátok, hogy lépjünk ki...

Támogatnátok, hogy lépjünk ki a Schengenből és a határkerítést terjesszük ki az összes határunkra?

Figyelt kérdés
A magyar kultúra és életstílus jövője a tét ebben a globalizálódó világban.

2015. jún. 18. 23:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Hazánk helyzetén sokat javítana az is, ha újra lenne diliház. Én a magyar kultúrát és életstílust sokkal jobban féltem a "magyar érzelmű" félnótásoktól, mint a nagyvilágtól.
2015. jún. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
azért ez már a ló másik oldala.
2015. jún. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Nem kell kilépni. Én inkább belépnék az első válaszoló szájába, annyira sötét. Sokaknak mindegy hogy csicskák vagyunk, amíg "van" pénz.
2015. jún. 19. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Jaja, sokkal jobb "szabad" nagymagyarként éhen dögleni!
2015. jún. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%

" Hazánk helyzetén sokat javítana az is, ha újra lenne diliház. Én a magyar kultúrát és életstílust sokkal jobban féltem a "magyar érzelmű""


Pedig a főnökeid záratták be, hogy legyen szavazójuk! :)

2015. jún. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
A magyar kúltúrát nem rácsokkal kell megvédeni, hanem színházbérlettel. Neked van?
2015. jún. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%

5-ös? Milyen főnökeim? Gyurcsány annyiban volt "főnököm", mint neked.


A magyar kultúrából és életstílusból kivonjuk az idegen eredetet, akkor marad olyan fél százalék.

2015. jún. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igazából nem a kerítésen van a hangsúly hanem azon hogy a menekültkérdés jelenlegi szabályozása lehetőség lett a tömeges és kontrollálhatatlan bevándorlásra a harmadik világ polgárainak. Az ENSZ és az EU gyakorlatilag meghívókat küldözget a nyomorultaknak Afrikába és Ázsiába, miközben ezáltal megtömi az embercsempészek zsebét.

A mi kis kerítésünknek túl sok haszna valószínűleg nem lesz, de legalább egy látványos jel Brüsszelnek hogy az illegális bevándorlás gyengéd kezelése katasztrófához fog vezetni.

2015. jún. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az megvan, hogy épp a schengeni tagságunk miatt kell megvédeni a határainkat?
2015. júl. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem támogatnám. Azt támogatnám, hogy a központi EU migráns politikát alakítsák át. A projekt neve pedig az lenne RAUS-AUF.
2015. júl. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!