Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kihalásra van ítélve a fehér...

Kihalásra van ítélve a fehér rassz?

Figyelt kérdés
2015. jún. 17. 11:13
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
75%
Nem fog kihalni, össze fog keveredni a többivel.
2015. jún. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
14%

Ez a cél.

Legyen egy korcs szolga nép, meg egy elit, tiszta.

Ők már most is csak saját körben házasodnak.

2015. jún. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
5%

Remélem ez csak amerikában fog bekövetkezni...(nem vagyok rasszista)

Egyébként meg #13. válaszoló tudja, hogy miről beszél !

2015. jún. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
27%
A fehér ember genomja olyan erős, hogy minden színes rasszt elnyom. Ha észrevettétek, egy fekete és fehérbőrű utódai mind fehérebbek, és nem sötétebbek. Tehát, ha maximális keveredés van a sötét és fehérbőrűek között, akkor talán ezer év múlva minden utód fehérbőrű lesz.
2015. jún. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
16%
Én pont azt vettem észre, hogy pl. fekete és fehér keveredésénél mindig a fekete a domináns. Sokszor a fehér szülőre egyáltalán nem hasonlít a gyerek, hanem egy az egyben fekete.
2015. jún. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
71%

"A fehér ember genomja olyan erős, hogy minden színes rasszt elnyom."


Ezért van az, hogy a félig fehér Barack Obama fehér bőrű... ja hogy nem az...

2015. jún. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
0%
16-17-es! Nem azt mondtam, hogy az első generáció fehárbőrű lesz! A fehér és feketebőrű utóda mindig világosabb bőrű. Aztán ennek a világosbőrű embernek fehérbőrűvel való utóda még világosabb bőrű lesz. Vagyis, egy pár generáció után az utódok (ha mind fehérbőrűvel párosodik), akkor azok utódai fehérbőrűek lesznek. Ezért erősebb a fehér ember genomja, génjei, mert elnyomja a többi gént. Vagyis, ha megfigyeljük, a sötétbőrűek és fehérbőrűek utódai soha nem lesznek sötétbőrűek, csak világosabb árnyalatúak.
2015. jún. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
18%

"Vagyis, ha megfigyeljük, a sötétbőrűek és fehérbőrűek utódai soha nem lesznek sötétbőrűek, csak világosabb árnyalatúak."


Ez nem igaz, egyáltalán nem biztos, hogy világosabb árnyalatú lesz. Sokszor ugyanolyan fekete, mint az fekete szülő.

2015. jún. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
26%
A feketék ha keverednek akárkikkel, az utódjuk mindig fekete lesz. Nézz rá Madagaszkár népére, a malgasokra. Ázsiaiak és afrikaiak keverékei, mégse tűnnek másnak mint a többi afrikai. Vagy még jobb: nézz rá a dél-afrikai mulattokra.
2015. jún. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
0%
19-20-as! Nem én mondtam, hanem kutatók! És ha nem hiszel nekik, akkor inkább nézzél utána jobban!
2015. jún. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!