Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok, mennyi realitás...

Mit gondoltok, mennyi realitása van ennek?

Figyelt kérdés

[link]

Én eszméletlenül örülnék, ha ez megvalósulna, mert Európa egyedül így tehetne szert ismét fontos pozíciókra, s így válhatna világszinten is meghatározó tényezővé. Másrészt sokkal működőképesebb lenne, mint a jelenlegi EU, amit a 28 tagállam 28-felé húz szét a pillanatnyi érdekeknek megfelelően.



2015. jún. 4. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
29%
Én támogatnám, de az eddigiek alapján nem hiszem hogy túl reális dolog lenne az elkövetkezendő 100 évben. Az EU ellen is lázadoznak, egy ilyen rendszer bevezetése esetén kitörne a konkrét felkelés. Az embereket nem hatja meg az, hogy mi a gazdaságilag előnyös.
2015. jún. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TamásTóth ***** válasza:
34%

Én is támogatnám, mivel talán központosítva lejebb lehetne vinni a korrupciót és gazdaságilag is sokkal jobb lenne.


Nagy esélyt én se látok rá sajnos.

2015. jún. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha összejönne, minket akkor se engednének be. De egyébként valószínűtlen, angolok blokkolnák a folyamatot.
2015. jún. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!