Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Egyetértetek azzal, hogy a...

Egyetértetek azzal, hogy a multikultúra megbukott?

Figyelt kérdés

Franciaország arab ország lesz,Németország török...

(Európában a "multikulti" megbukott)

Ellenben Oroszország 2050-ben is Oroszország lesz és orosz kúltúrával,hasonlóan Svájc-hoz vagy Japánhoz.

Nem lehet,hogy ezek az országok lennének követendő példák??


2015. jún. 4. 14:07
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
75%

Szörnyű, hogy egyesek a kuruc.infóból tájékozódnak.

Nem tudok egyetérteni azzal, hogy a multikulturalizmus (vagy ahogy te említed: multikultúra) megbukott. Szerinted Franciaország arab, Németország török LESZ. Akkor miért múlt idő? Ha olyan szar lenne az az itthon állandóan szidott multikulti, akkor miért van az, hogy a nyugati országok még mind a mai napig a világ legfejlettebb országai közé tartoznak? Az orosz nép lenne a követendő példa? Miben? Vodkafogyasztásban? Mert hogy az a nép nem sok mindent tud felmutatni azon kívül, hogy van földgázuk Szibériában.

Japán valóban magasan fejlett, sokak által irigyelt ország, de éppen a zárkózottsága fogja a vesztét okozni. Már így is rohamosan öregszik a társadalom, s a népesség is fogyni kezdett, összeomlik a gazdaságuk, ha nem hívnak be bevándorlókat.

Na és Svájc... Svájci kultúra? Az milyen? Mert hogy szerintem egy erősen német-francia-olasz multikulti. Arról nem is beszélve, hogy a lakosság 28,9%-a bevándorló, amivel minden más európai országot maga mögé utasít (a németeknél 11,9%, a franciáknál 11,6% a bevándorlók aránya, akkor miről is beszélünk?).

[link]

Jobb lenne egy kicsit tájékozódni (és nem kuruc.infóról), mielőtt ilyet állítasz.

2015. jún. 5. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Mi bajotok a kurucinfóval??

Talán az,hogy ott leírják az igazságot ellentétben a

"ballibsi" oldalakkal ......


11:

szerintem meg az a szörnyű,ha valaki a "libsi" oldalakról tájékozódik.

Jelengleg fejlettek is,de folyamatosan hanyatlanak.

Akik fejlődnek kérlek szépen azok a BRICS országok,Kínával az élen

,akik le fogják körözni a te általad sztárolt nyugatot.


Orosz nép is lehet követendő példa,folyamatosan fejlődnek

,egyébként ők is benne vannak a BRICS-ben.

Tipikus nyugati mentalitás,hogy azokba a nemzetekbe kell belekötni,akik

sikeresek és a követendő példák :))


Apropó Svájc.Érdekes módon Svájc-ról nem sokat olvasni,hogy ott gondd lenne

a bevándorlással....

Hasonlóan Oroszországhoz,aki nem a svájci kultúra,szabályok szerint viselkedik

,annak nyugodtan el lehet menni az országból...

2015. jún. 5. 16:59
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
A kuruc egy nagyon durván elfogult oldal. Ha ezt nem látod, akkor részvétem :)
2015. jún. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Neeem, a kuruc csak a zigasságot írja le, amit mindenki más elhallgat. Mindenki hülye, csak a kuruc szerkesztői a helikopterek.
2015. jún. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

minden oldal elfogult nyilvan vmilyen szinten xdxd

a kurucinfó nemzetbarát pl.: )


Pl:Hamburgba szünnappá tették a muszlim ünnepet.

Franciaországban egy iskolában betiltották a mikulást.

Ennyit a multikultiról...

2015. jún. 9. 02:48
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

"Jelengleg fejlettek is,de folyamatosan hanyatlanak.

Akik fejlődnek kérlek szépen azok a BRICS országok,Kínával az élen

,akik le fogják körözni a te általad sztárolt nyugatot."


Nagyon imádom ezt a "folyamatosan hanyatlós" dumát, közhely, de szegény nyugati liberális világ a kritikusai szerint már több mint száz éve hanyatlik, és ahhoz képest még mindig a világ vezető ereje. Egyébként a gazdasági fejlődésnek van egy határa, ami után a növekedés egyszerűen lelassul. Kína erre a legjobb példa, ahol ez a gazdasági növekedés már folyamatosan lassul, ráadásul ennek következményei, ami nyugaton természetes eredmény volt pl. népességcsökkenés, az Kínában államilag kierőszakolt döntés eredménye lesz, márpedig az ilyen húzások nagyon rövid idő alatt alá fogják ásni Kína gazdasági nagyhatalom státuszát.


Ettől függetlenül, remélem tudod, hogy gyakorlatilag minden BRICS ország multikulturális! Ez alól kivétel részben Brazília, elvégre ott létrejött az ilyen "kuruc palánták" rémálma, az ún. keverék ember! Ugyanis a mai brazilok a bevándorló portugálok, indiánok és egykori fekete rabszolgák leszármazottai, belekeverve némi ázsiait is.


Indiát remélem nem kell bemutatni, gyakorlatilag minden tartományban más nyelven beszélnek, meg amúgy is, India a mai napig a briteket másolja szinte minden téren, nem ok nélkül nevezik a világ legnagyobb demokráciájának. Slusszpoén, hogy ilyenkor "bezzeg BRICS"-ezel, de amikor meg indiai cégek jönnek Magyarországra, akkor meg a szélsőjobbosok hápognak a legjobban, hogy ő aztán nem fog a "cigányoknak" dolgozni, elvégre az indiaiak és a hazai romák között valóban van rokonság.


Kína annyira egységes, hogy a legtöbb tartománynak -hasonlóan Indiához- saját nyelve van (igaz hivatalosan csak a mandarin meg a kantoni nyelvjárás van elismerve), és még a kínai hivatalos adatok szerint is a lakosságnak csak 91%-a vallja magát kínainak. A valóságban itt valószínűleg alacsonyabb a tényleges kínaiak aránya.


Oroszországról már írtam.


Az S betű meg Dél-Afrika, az az ország, ahol a kuruc és hasonló szennykanálisok szerint irtják a fehér embert a négerek. -tulajdonképpen ha belegondolok, lehet végülis találtál egy példát, ahol tényleg nem működik a multikulturalizmus. :-) Bár hozzáteszem a feketék is több törzsre tagolódnak Dél-Afrikában, nem ok nélkül hívják magukat "szivárvány ország"-nak.


De ha ezt így félretesszük, és ha az "ún. Nyugat" el is veszti a gazdasági vezető erejét, még mindig emberibb társadalmi berendezkedésünk és jobb életszínvonalunk van/lesz mint a "bezzeg BRICS" országoknak.


Az igazi probléma az, hogy szerinted a multikulturalizmus azt jelenti, hogy betiltják a Mikulást EGY iskolában, ez épp ugyanolyan műfelháborodás, mint mikor EGY svéd iskolában csináltak semleges nemű mosdót és a kuruc meg társai már rögtön őrjöngeni kezdtek arról, hogy egész Svédországban tombol a deviancia.


Én is olvasom a kurucot, lassan tíz éve, csak idővel megtanultam, hogy mit kell elhinni, és mit nem. Meg ma az internet világában egy tűrhető angol nyelvtudással "felfegyverezve" gyakorlatilag bárminek utánanézhetsz, és nem kell feltétlen benyalni minden marhaságot, amit eléd tolnak.


Egyébként "utóiratnak": a valójában multikulturális BRICS országokkal példálózol a multikulti ellen, miközben Dél-Koreát, Japánt meg Taiwant, amik valóban nem multikulturálisak, de fejlettek, meg lazán elfelejted, gondolom azért mert ezek az országok a "gonosz, hanyatló, liberális Nyugat csatlósai".

Vagy csak ezekről szimplán nem ír a kuruc...

2015. jún. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

16:

Hanyatlás alatt nem azt értem,hogy nincsen jelenleg tekintélye,ereje...

természetesen ők is fejlődnek csak rendkívül lassan,míg a BRICS országok

példaértékű fejlődést produkálnak.(Kína produkált 10% körüli fejlődést is,de jelenleg -->ezek tények.

Én csak arra céloztam,hogyha ez a tendencia nem változik meg,akkor bizony

könnyen előfordulhat,hogy lekörözik a "világ vezető erejét": D


feltételezem,hogy abban tájékozott vagy,hogy Kína az USA legnagyobb hitelezője,

ha ez megszűnik könnyen lehet,hogy az USA csődbe menne...


azt is feltételezem,hogy tisztában vagy bele mekkora gondok vannak manapság Franciaorzágban

,Angliában a közel-keleti bevándorlókkal,akik rá akarják erőltetni a kultúrájukat a franciákra,angolokra...

Természetesen toleránsnak kell lenni az ő általuk elkövetett erőszakolásokkal is,Osloban több külföldi

cikk is írta,hogy az erőszakolások 100%-át "nem-nyugati" származású férfiak követték el...

(nem 90%,nem 95%,100%)

Aki nem toleráns ezzel kapcsolatban az rasszista természetesen : )))


Na ezek után mondd,hogy nem hanyatlik erkölcsileg is??? :D


Természetesen a BRICS országokban is többféle nemzedék van,ahogy írtad.

Oroszországban is vannak tatárok is,Brazilíában is portugálok stb...


Tények:

-a NYugati országok megtagadják a saját gyökereiket,hagyományaikat,megvetik az erkölcsöt.

-Olyan pártok is indulhatnak pl.:amelyeknek célja a pedofil propaganda....

-Tradícionális ünnepeket törölnek el


Ezzel szemben keleten a nemzet az elsődleges,a kultúra megőrzése,sokkal jobbna kitud

teljesedni a nemzeti öntudat....


Utóirat:Japán és Dél-Koreával kapcsolatban is abszulút igazat adok.

Dél-Koreáról valóban nem tettem említést,de Japán-ról mindenképp olvasd el a feltett kérdést Újra :))

2015. jún. 9. 15:19
 18/31 schocko ***** válasza:

(nem hozzám íródtak, de belepofázok :))


"Én csak arra céloztam,hogyha ez a tendencia nem változik meg,akkor bizony

könnyen előfordulhat,hogy lekörözik a "világ vezető erejét": D"


- s akkor mi van?


"feltételezem,hogy abban tájékozott vagy,hogy Kína az USA legnagyobb hitelezője,

ha ez megszűnik könnyen lehet,hogy az USA csődbe menne..."


-a hiteleknek van egy lefolyása, nem lehet egyik napról a másikra visszakérni őket...másrészt nem menne csődbe...


"azt is feltételezem,hogy tisztában vagy bele mekkora gondok vannak manapság Franciaorzágban

,Angliában a közel-keleti bevándorlókkal,akik rá akarják erőltetni a kultúrájukat a franciákra,angolokra..."


-nem akarják ráerőltetni, nem kényszerítenek senkit ötórai imára vagy burka viselésére...nem tudom miről beszélsz...



"Természetesen toleránsnak kell lenni az ő általuk elkövetett erőszakolásokkal is,Osloban több külföldi

cikk is írta,hogy az erőszakolások 100%-át "nem-nyugati" származású férfiak követték el...

(nem 90%,nem 95%,100%)

Aki nem toleráns ezzel kapcsolatban az rasszista természetesen : )))"


-nem toleráns senki az ilyesmivel, a jog eszközeit alkalmazzák ellenük, s lecsukják őket...


"Na ezek után mondd,hogy nem hanyatlik erkölcsileg is??? :D"


-attól, hogy elkövető családját és hozzátartozóit nem írtják ki vagy zárják munkatáborokba még nem hanyatlik az erkölcs...vagy szerinted É-Korea akkor a legelkörcsösebb ország?



"Tények:

-a NYugati országok megtagadják a saját gyökereiket,hagyományaikat,megvetik az erkölcsöt."


-egyáltalán nem tagad meg senki semmit, látszik, hogy nem jártál még a faluhatáron kívül...rengeteg hagyományőrző ünnepség van, például egyáltalán nem szokatlan, hogy valaki hétköznap is bajor népviseletben van...abban igazad van, hogy nem kövezik meg a házasságtörőket és a tolvajok kezét sem vágják le, de attól még nem kevésbé erkölcsösek, mint mások...


"-Olyan pártok is indulhatnak pl.:amelyeknek célja a pedofil propaganda...."


-például?????


"-Tradícionális ünnepeket törölnek el"


-mondj már egy ilyen ünnepet?...például a Mária mennybemenetele munkaszüneti nap Magyarországon is?


"Ezzel szemben keleten a nemzet az elsődleges,a kultúra megőrzése,sokkal jobbna kitud

teljesedni a nemzeti öntudat...."


-szerinted...

2015. jún. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

"Hanyatlás alatt nem azt értem,hogy nincsen jelenleg tekintélye,ereje...

természetesen ők is fejlődnek csak rendkívül lassan,míg a BRICS országok

példaértékű fejlődést produkálnak.(Kína produkált 10% körüli fejlődést is,de jelenleg -->ezek tények.

Én csak arra céloztam,hogyha ez a tendencia nem változik meg,akkor bizony

könnyen előfordulhat,hogy lekörözik a "világ vezető erejét": D "


Pontosan, jelenleg ezek az országok fejlődnek rohamtempóban, de ha egy kicsit belegondolsz, teljesen logikus. Egy nulláról induló ország sokkal nagyobb fejlődést tud produkálni, mint egy eleve magasan fejlett.

Nyugat-Európában és Észak-Amerikában ez az óriási fejlődés (mint ami most zajlik Kínában, Indiában, stb) már megvalósult az első és második ipari forradalmak alatt, több száz éve. Ennyit erről. Másrészről nem tudom, hogy hallottál -e arról, hogy Oroszország most milyen válságban van, több százalékkal csökkent a GDP-jük. Ennyit róluk.

2015. jún. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Ehhez még annyit lehet hozzátenni, hogy egyáltalán nem törvényszerű, hogy az újonnan iparosodó országok gyors fejlődése megmarad (a tipikus példa valóban Kína, ahol évről-évre mérséklődik a GDP növekedési üteme, összhangban azzal, hogy szépen lassan egyre fejlettebb országgá válik).
2015. jún. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!