Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok Szlovákiáról,...

Mit gondoltok Szlovákiáról, érdemes lehet oda költözni?

Figyelt kérdés
Nagyobb az egy főre jutó GDP, kisebb az államadósság, több pénz jut az egészségügyre.
2015. máj. 30. 16:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én csak Felvidéket ismerek.

Egyébként nem, mert magyar vagy. A magyarokat pedig nem titkoltan Ausztriát és Horvátországot leszámítva mindenhol elnyomják ( a környéken, tehat Romániában, Szlovákiában, Szlovéniában és Ukrajnában ).

2015. máj. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri, lehet én is odaköltözöm majd egy időre, aztán ha tetszik maradok, ha nem, megyek tovább.
2015. máj. 31. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Azért röhejes hogy itt mindenki úgy beszél a külföldön letelepedésről mintha csak kocsmát választanánk. Pedig főleg két dolog dönt arról hogy mennyi esélyed van egy adott helyen az értelmes egzisztenciára: a nyelvtudás és a szakmád piacképessége. Persze utcát seperni vagy földet lapátolni ezek nélkül is lehet bárhol ha muszáj.
2015. máj. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
55%
13: Mondjuk lehet, hogy azért beszélnek itt úgy, mert mindenkinek van nyelvtudása és piacképes diplomája? Mert én így vagyok vele, bár nem beszélek szlovákul.. a szakmámban viszont elfogadott, hogy angolul kommunikáljak másokkal ezért gyakorlatilag a világon bárhol kereshetnék munkát, tárt karokkal várnának.
2015. máj. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
92%
Szlovákiában élek magyarként, és őszintén megmondom, hogy szeretek itt élni, és nem mennék MO-ra. Fikázhattok ezért, de ez van.
2015. máj. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!