Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit a véleményetek Kubáról?...

Mit a véleményetek Kubáról? Érdemes oda kivándorolni?

Figyelt kérdés
Nyilván szegényebb ország, viszont szerintem ott nagyon nyugalmas az élet és mivel kommunizmus van a mai napig, a létbiztonság is nagy lehet. Gondolom a magyarokat szeretik, mert mi is a szoci tömbhöz tartoztunk, úgy tudom sok kubai tud magyarul.

2015. máj. 25. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen a kubaiak 30%-a magyarul beszél..
2015. máj. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Egészen biztosan. Sajnos pálinkájuk nem nagyon van, így rumozni kell Wartburg-szerelés közben.
2015. máj. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Erröl lekéstél néhány évet.
2015. máj. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aki szereti a nagy fenekű lányokat, annak Kuba a földi paradicsom maga :) De ha valakinek autótákolás a hobbija, és még az oldtimereket is szereti az se fog csalódni.
2015. máj. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kuba egy nyomortanya, de menj nyugodtan.
2015. máj. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kuba egy elég zárt ország, szerintem nem lehet csak úgy bevándorolni, letelepedni.

A hurrikánokat leszámítva kellemes lehet az éghajlat, viszont elég szegény, olcsó ország. Akinek van sok pénze, annak jó lehet, aki ott akar dolgozni, annak kevésbé. Ha lesz politikai nyitás, valószínűleg sok amerikai nyugdíjas fog odaköltözni pihenni.

2015. máj. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugalom az van, létbiztonság az annál kevésbé.Nyomor annál inkább.De az ilyen latinó népeknek pont elég, hogy legyen éppen amit megenni, meg ezt megtámasztani rummal, aztán hogy épp milyen rendszer uralkodik fölöttük, azt ki nem sz/arja le.
2015. máj. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!