Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek sikerül megállítan...

Szerintetek sikerül megállítani Európa iszlamizálódását?

Figyelt kérdés

Én alapvetően liberálisnak mondom magam sok tekintetben, viszont azzal egyáltalán nem tudok egyetérteni, hogy az Unió ennyi közel-keleti, afrikai menekültet fogad be.

Miért nem kapnak már észhez? Miért nem akarnak tenni ellene Európa vezetői? Miért jó nekik, hogy Európa egyre gyorsabban iszlamizálódik? (Egy EU-s felmérés szerint Svédország lakosságának 40%-a muzulmán lesz 2030-ra.) Miért pont ezekből az országokból akarnak befogadni embereket? Akkor már miért nem inkább Latin-Amerikából? Sokkal kisebb a kulturális szakadék.


2015. máj. 26. 13:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

#9


Nem a menekülteket, vagy a bevándorlókat védeném, mert egyébiránt én sem látom szívesen őket, de:


Egy szíriai hova meneküljön?Irakba?Jordániába, Izraelbe nem nagyon akarják őket beengedni, a környéken senki sem fogadja szívesen őket, másrészt nincs aki ellátná.Törökországba mennek tízezressével, onnan tovább Európába.


Egy afgán hova meneküljön?Pakisztánban már így is vannak kb. két millióan, az az ország sem stabil és békés, másrészt nem tudnak ott sem enni adni nekik.Iránba mentek régebb, a '90-es évek elején, de ott sem szívesen látják őket.Északi szomszédaik sem.Oroszország sem.India sem.Kézenfekvő Európa.


Egy koszovói hova meneküljön?Szerbiába?Nagyon kifizetődő lenne.Görögországba nem mennek, ők se hülyék azért.Ahogy se Bulgária, sem Románia nem tudná őket befogadni.Se Bosznia, se Horvátország.Kézenfekvő tehát északon, hazánkon keresztül lehetőleg Nyugat fele elindulni.

2015. máj. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet megállítani az iszlamizálosiadosásosát! Egész Európa Iszlámosásosodnifog, úgy, hogy a fehérek bőre bemaszticizódik. Amíg tehetitek meneküljetek, mert már csak óráitok vannak hátra!
2015. máj. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én általában emberbarát vagyok.

Az iszlámtól és az inváziótól viszont félek.

Ha párszázan jönnének csak, nem érdekelne.

Ha 2-3000, nem érdekel.

De 100000-rek jönnek lassan, meg milliók.

2015. jún. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!