Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Igaz, hogy Merkel néni hazudott?

Igaz, hogy Merkel néni hazudott?

Figyelt kérdés
A legújabb info szerint Merkel asszony tudott az ő telefonjának lehallgatása és a német vállalatok elleni amerikai kémkedésről. Mégis elővarázsolt egy mű-felháborodást. Többek szerint ez az NDK-s múltjával függ össze...

2015. máj. 17. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Németország, illetve politikai helyzete különbözik a többi országétól.


Az Egyesült Államok részben még mindig megszállás alatt tartja őket, illetve igen nagy a befolyása

.Persze, nem olyan feltűnően, mint ahogy minket tartottak a szovjetek.


Természetesen tudott Merkel a lehallgatásról, csak szereti játszani az agyát.


Normális esetben nagy komoly diplomáciai botrány lenne abból, hogy ilyen módon lehallgatja őt az Egyesült Államok.

Viszont, jelen esetben csak csúnyán nézett 1-2 napig Mutti Obamára.

2015. máj. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is tudtam róla, hogy lehallgatják őket. Szerintem mindenki, aki nem teljesen hülye tudta. Legalábbis erősen sejtette. Egy Merkel kaliberű ember meg maga is lehallgattat valószínűleg több ezer embert, nyilván tudta, hogy őt is lehallgatják. Nem vagyok egy nagy konspirátor, de hülyék lennének nem lehallgatni a többi országot/szervezetet/csoportot/stb., ha egyszer képesek rá.
2015. máj. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Merkel egy szenilis, rosszindulatú vénasszony.
2016. jan. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!