Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Angela Merkel hogyan vált...

Angela Merkel hogyan vált ennyire befolyásossá az Unión belül?

Figyelt kérdés
Az gondolom önmagában nem elég, hogy német kancellár, hiszen annak idején Schröder kancellárt nem tartották olyan befolyásosnak, most viszont egyértelműen Merkel számít a legbefolyásosabb európai politikusnak.
2015. máj. 9. 23:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Valószínűleg jól tud kapcsolatokat építeni.

A kapcsolatok pedig a politikában nagyon fontosak.


Szerinted Putyinból hogy lett Oroszország vezetője?

Egyszerűen, jó kapcsolatokkal.

2015. máj. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Mert a világ negyedik legnagyobb gazdaságát vezeti, talán úgy.
2015. máj. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 lencsefőzelék ***** válasza:
19%

Úgy, hogy ő Hitler lánya, és ugyanazok pénzelik a háttérből, mint az apját (az öreget Prescott Bush nyomta, George Bush nagyapja).

[link]

Mielőtt lepontoznátok, olvassátok el a linkelt írást.

2015. máj. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%

Lencsefőzelék: Hogy lenne már Hitler lánya? Most attól eltekintve, hogy marhaság, amit írsz, Merkel Hitler halála után 9 évvel született.

Egyébként meg Merkel ügyes politikus, elég régóta vezeti Németországot, nyilván nem véletlen, meg az is számít, hogy mégis az EU legnagyobb gazdaságáról és legnagyobb országáról van szó. De ahogy olvastam Merkelről, ő mindig erősen, karakteresen lép fel. Ráadásul róla el is lehet hinni, hogy tudja a dolgát, bennem pl. mindig egy gondoskodó nagymama képét kelti, gondolom nem vagyok vele egyedül.

2015. máj. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Rubicon87 ***** válasza:
40%

"ma 00:19"


Látom töröltetted a választ. Inkább válaszolj.

Mi a bizonyíték, mert amit te mondasz az csak egy újabb gyengeelméjű agyszüleménye.

2015. máj. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 lencsefőzelék ***** válasza:
44%

Crisopher: Látszik, hogy nem olvastad el a linkelt írást, pedig neked is szólt a hozzászólásom utolsó sora.

5-ös: Nem töröltettem semmit. De mi a bizonyíték arra, hogy ez csupán egy gyengeelméjű agyszüleménye?

2015. máj. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Rubicon87 ***** válasza:
44%

"ma 17:22"


Te állítasz valamit szóval ideje bizonyítanod. Mi a bizonyíték?

2015. máj. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Lencsefőzelék: Tessék, beleolvastam. Ez semmi több, mint kitalált baromságok egymás után írva. Erre semmilyen bizonyíték nincs, semmi hiteles forrás, csak feltételezés az egész. Hihetetlen hogy lehet bedőlni egy ilyen írásnak.
2015. máj. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 lencsefőzelék ***** válasza:
82%
Bizonyítsátok be egy vaknak, hogy vannak színek.
2015. máj. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Rubicon87 ***** válasza:
27%

"ma 00:44"


ennél egy kicsit komolyabb dolgot várok. De komolyan annyi de annyi embertől lehet hallani hülyeséget, de amikor valami bizonyítékot kérsz akkor jönnek az ehhez hasonló válaszok. Egyébként az általad linkelt cikk is tele van hibákkal. Gondolom ez sem baj.


Mellesleg én szívesen beszélgetnék a témáról, ha tudnál érvelni. Elhinni akkor sem hinném, de vitázni lehet róla.

2015. máj. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!