Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen flottakedvezményt...

Milyen flottakedvezményt nyújt a Toyota az Iszlám Államnak?

Figyelt kérdés

Egy csomó képen egyforma, gyakran zsír új, kifejezetten sivatagi utakra készült (magasra felvezetett légbeömlő nyílások) Toyotákon pózolnak az iszlamista harcosok.


Az egész működésük baromira "meg van csinálva", tökéletes a koreográfia. Marcona harcosok, mindenbe beletörődő foglyok narancssárga ruhában - eleddig csak amerikai filmekben láttuk így a fegyenceket - ha engem vinnének "levágni" ütnék - vágnék, rúgnék, harapnék, nem mindegy már? Hátha még kárt tehetnék bennük?

Nem ezek beletörődve térdelnek, sőt, még nyugodtan beszédet is mondatnak némelyikkel, tudván, mindjárt villan a kés. Én a pofájukba köpnék, anyád! úgyis megölnek.

Látszik, be vannak drogozva a kivégzendők, egy disznó hogy ellen tud állni, ha szúrják, van, hogy öten kell térdelni rajta.


Mai hír: Irakban elfoglaltak egy erődöt, mert az iraki reguláris hadsereg egy egysége KIFOGYOTT A MUNÍCIÓBÓL, foglyul ejtették őket, s lemészárolták az összes katonát. Persze az IS nem fogy ki a munícióból, bár állítólag hónapok óta bombázzák őket.


Mi folyik itt? És mi köze hazánknak ehhez a cirkuszhoz?



2015. ápr. 26. 20:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

"ha engem vinnének "levágni" ütnék"


Ezt te komolyan el is hiszed? Gondolom túl sokszor nem fogtak még rád fegyvert.

2015. ápr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintes az ISIS-nek honnan van pénze?


Megmondom: az olajból, és az általuk kifosztott városokból stb...


Az hogy Toyotát tudtak venni, az meg úgy lehetséges, hogy Japán nem blokkol semmit sem. Vagy a lőszer/fegyver kérdése is ilyen..


Aki azt gondolja, hogy egy csoportot/országot gazdasági blokád alá lehet vonni az téved.


Legyek én allah abdul al sabad, és szeretnék egy fasza M4A1-et, az amerikaiaktól nem vehetem... hogyan is vehetném? Hát szólok mondjuk egy török neppernek, aki jártas az ügyben (és akit nem szankcionálnak) hozass már nekem egy jó kis fegyót amcsiból, ő megveszi, te meg megveszed tőle... ennek az az átka hogy duplájára nő az ára, de igen, akármi beszerezhető..

2015. ápr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

"Gondolom túl sokszor nem fogtak még rád fegyvert."


Hát ez egy olyan hiányosság amit azért nem bánok. Gondolom a te füled körül már sok golyó repkedett.

2015. ápr. 26. 20:36
 4/16 A kérdező kommentje:
Egyébként kést már fogtak rám.
2015. ápr. 26. 20:42
 5/16 anonim ***** válasza:

2: Amíg nem voltak olajlelőhelyeik, akkor is full felszerelt zsoldos milíciát alkottak. Mecénás nélkül, a semmiből nem lehetne azt elérni, ami nekik sikerült.


Egyébként azt azzal magyarázzák, hogy minden túsz halál nyugodt; hogy rengetegszer eljátsszák velük a kivégzést. Többször is megfogják őket a kis narancssárga ruhájukban, ordibálnak velük, rájuk fogják a fegyvert és elhitetik velük, hogy meghalnak.. aztán mégsem. Gondolom miután 10x játszották ezt el, akkor már nem számítanak arra, hogy most élesben fog menni a dolog és ezért haláli nyugodtak.


Ennek az a célja amúgy, hogy ne keltsen az emberekben szimpátiát a dolog. Ha te azt látnád, hogy valaki sikongat és szenved, meg kiabál, akkor más lenne az egész és ezt valamiért ők sem akarják.

2015. ápr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ez a legnagyobb röhej az ISIS-ben. Amerikai harci ruhában, orosz géppuskákkal, japán gépkocsikkal és európai elektronikus zenével lázadnak a világ ellen.


Tőlünk összelopkodott technológia nélkül csak a teve lenne meg a csúzli.

2015. ápr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%

"ha engem vinnének "levágni" ütnék - vágnék, rúgnék, harapnék, nem mindegy már? Hátha még kárt tehetnék bennük?"


Ja, vagy úgy be lennél fosva, hogy menten megbénulnál, esetleg elájulnál.

2015. ápr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Akárhogy is van - hisz engem csak ez érdekel igazán - mi köze Magyarországnak ehhez a cirkuszhoz? Irtatok itt pár dolgot, ezek láthatólag pénznek, fegyvernek nincsenek hiányában, nincsenek gátlásai, kegyetlenek mint a franc. Keressék meg a forrásaikat, a támogatóikat, likvidálják őket, és csinálja ezt az, aki előidézte a káoszt a Közel - Keleten: az Egyesült Államok.


Én örülnék, ha belelövöldöznék mindet az Eufráteszbe, szemét, gyilkos banda, de mondjuk ki: Magyarországnak ehhez az ég egyadta világon semmi köze nincs. Nincs ok arra, hogy vállaljuk a terrorveszély kockázatát.


Aki akar menni, megtalálhatja a módját, hogy csatlakozzon valamilyen erőhöz akik az IS ellen harcolnak, ez nem NATO akció, hazánk ne adja a nevét ehhez!

2015. ápr. 26. 21:11
 9/16 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem meg igenis minél előbb meg kell őket állítani.

És most akár hiszed, akár nem, a 150 katonánk is önkéntes alapon ment ki és nem a frontvonalba fogják őket küldeni, ahogy a magyarok amúgy sem ott szoktak lenni.

2015. ápr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Az, hogy önkéntes alapon mennek nem érv, bármire lehet önkéntest találni, ez nem igazolja a célt.


De mondom, küldjünk, de fű alatt, ne magyar egyenruhában. Értem én, hogy katonák, és bár sajnálnám ha lenne aki elesne, de mint írod önként mennek, katonák, ez benne van.

De nem erről van szó, Magyarország neve felmerül mint ellenség, ha 150 katonát küldünk, ha 15 - öt akkor is.


És majd a budapesti flaszteron marad ott a hazai civil széttrancsírozva, ha valamelyik iszlamista ökör itt robbantja fel magát. Nem feltétlenül magyar célpont lesz ez, csak itt csapnak le majd egy amerikai vagy egyéb célpontra, személyre, intézményre.


Még egy okot nem mondott senki, miért éri meg a kockázat. Van ennek az országnak elég baja, erre semmi szükségünk nincs.

2015. ápr. 26. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!