Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az iszlám állam lefejezéseit...

Az iszlám állam lefejezéseit cenzurázza a youtube?

Figyelt kérdés
ha igen akkor holt tudom megnézni?
2015. ápr. 12. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
LiveLeak-en csak, youtube-nál azonnal törlik, ahogy észreveszik, vagy jelenti valamelyik béna.
2015. ápr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi
2015. ápr. 12. 15:34
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Általában amint felkerül egy ISIS lefejezős videó, azt legfeljebb 1-2 óra után törlik, és csak a megvágott (nem szóviccnek szántam), verziót engedik fennhagyni, amit a nagy TV-k is bemutattak.


A dolog furcsa iróniája, hogy sokan épp emiatt nem hiszik el, hogy valóban lefejezne az iszlám állam, mondván, hogy csak "trükk" mert nem látjuk a lefejezést, nos épp azért nem látjuk a lefejezést, mert a nagy videómegosztók törlik.

2015. ápr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%

Bár való igaz, hogy az a terrorszervezet így nevezi magát, nekünk azonban mégis tudnunk kellene disztingválni, és nem átvenni rájuk vonatkozóan az Iszlám Állam elnevezést.


Erősen félrevezető a nagyközönség számára, azon tömegek fejében teljes zavart okoz, akik csak alkalmilag, a honi havaria hírek, és pestikék sűrűjében foglalkoznak a Közel-Kelettel.


Ha így használjátok ti is, éppen a terroristák törekvéseit támogatjátok ezzel.


Fontos lenne megérteni mindenkinek, hogy az iszlám államok népessége jellemzően elutasítja ennek a terrorszervezetnek az eszközeit, és programját, nem akarnak velük azonosulni.


Összemosni az iszlámmal ezt a bűnszövetséget már önmagában is bűn.

2015. ápr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 fersk ***** válasza:
73%

"Összemosni az iszlámmal ezt a bűnszövetséget már önmagában is bűn"

Tehát szerinted vallástalanok? Talán nem a Koránra hivatkoznak?

2015. ápr. 13. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

arra hivatkoznak, de egy mikroszkópikus arányát teszi ki ez a terrorista képződmény az iszlámot valló embereknek.


Az ISIS nem azonos az iszlám hitű népekkel, épp ellenkezőleg. Az iszlám békés vallás.


Ahogy a kereszténység is békésnek vallja magát, de attól még létezett az inkvizíció is hajdanában, meg a keresztes lovagok is más korban. Pedig gaztettek azok is a kereszténységre hivatkozva követtek el.

2015. ápr. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Így van. Még jó, hogy cenzúrázzák - Jönnek a youtube-on a hüeségek Kisgyerekek bárki megnézné őrültek perverzek minden ilyenféle stb . Nem vennénk jó néven ha a kicsiknek is felugrana hogy "most popular video" és akkor jönne egy lefejezés? - az én gyerekem ha ilyen nézne az anyját beperelném a youtube-nak - holott csak valami kis mesevideot nézett volna meg - 2-3 kattintás és jönnének az ilyenek. Mi lenne itt. A sok kis hüe egymást fejezgetné le a suliban mert ezt látták a neten és ez menő? Köszi neeem. Ne akarj ilyeneket nézni. Ha ilyen néznél nagyon beteg vagy.
2015. ápr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
Én pár hete láttam YouTube-on egy videót (hogy miért néztem meg, azt én is nagyon szeretném tudni), azon rajta volt minden, néhány perces műsor volt, és valódi, nem egy eljátszott kisfilm. De senkinek sem ajánlom, én azóta se tudok rendesen aludni, főleg, hogy manapság állandóan csak erről hallani. Pedig már felnőtt vagyok, de engem még sose sokkolt le ennyire semmi. Azóta már eltűnt a videó szerencsére.
2015. ápr. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!