Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nem vadásszák le úgy az...

Miért nem vadásszák le úgy az ISIS tagjait, mint anno a talibánokat?

Figyelt kérdés

Külső szemlélő számára a talibánok és más afgánok között nincsen különbség, ugyanazokat a civil ruhákat hordták, mint a lakosság, mégis valahogy meg tudták őket különböztetni őket a lakosságtól s letörni őket. Továbbá a lakosok is ugyanúgy flangáltak piacokon Kalasnyikovokkal, mint a talibánok.


Ezzel szemben az ISIS tagjainak van egyenruhájuk, általában feketében akcióznak, de láttam nagyobb csoportosulásukat sivatagi digitálisban is vagy más terepmintában. Továbbá előszerettel különítik el magukat mindenkitől a fekete zászló lobogtatásával. Az ISIS fegyverzete nem korlátozódik pick-up-okra, harckocsijaik és gyalogsági harcjárműveik is vannak, azokat az iraki "hadseregtől", kormányerőktől szedik.


2015. márc. 4. 22:09
 1/8 viktorvarga ***** válasza:
0%
mert mi a gondod velük?
2015. márc. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezt a kérdést ugyanezzel a pár mondattal már feltetted, nézd meg, miket válaszoltunk oda...


ne gyere azzal, hogy nem ugyanaz a személy vagy, mert a szóhasználatod 90 %-ban, a gondolatmeneted 100 %-ban megegyezik vele... ha az az 1 %-nyi lehetőség áll fent, hogy tényleg másik vagy, akkor keress rá a kérdésre...


gyorsan megválaszolom, mielőtt még jönnének a konteós amerikaizraelpénzeliazisist, amerikaifegyverzet-angolulbeszélőkatonák debilek...


1. Az ISIS igenis, rejtőzködik, elvegyül, a harckocsijaikat nem merik bevetni, hogy nehogy ki legyenek lőve az égből, erős országot nem mer megtámadni (Izrael, Irán, Törökország pl), stb


2. Épp vadásszák le őket, Assadék, a kurdok, az iraki siíták, az iraki hadsereg, Amerika, stb-stb

2015. márc. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
A saját kollégájukat miért vadásznák le?
2015. márc. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
2: Szerintem jól érzed. Nézd csak meg a kategória toplistát. Van itt olyan, aki havi szinten legalább 100 kérdést tett fel előző hónapban.
2015. márc. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

hadseregtől szedik.. XD ÁÁÁÁÁÁÁÁHÁHÁÁÁÁHÁHÁ!!! XD XD XD

na figyú: a kedves amerikaiak akik még 2011-ben kezdték pénzelni, kiképezni és fegyverezni a szíriai "nemzeti polgárháborús szabadságharcosokat" akik úgy gondolták hogy miért ne álljanak össze a iraki szunnita lázadokkal, akiknek amúgy annyi joguk van az amerikai gyarmaton, hogy csak na. Majd létrehozzák az IS-t ami amúgy tök jó szándékból az Al-kaidához hasonlóan ami amúgy szintén annyira hihető kijelentették hogy semmi féle háborut nem szándékoznak vivni izrael ellen, cserébe amerika is bejelenti ő nem küld szárazföldi egységeket az IS ellen....milyen kedves emberek nem ....veszik tölük az olajat ami igy nem hoz profitot sem iraknak sem sziriának igy kordában tartsa az olajat.. -.- Am meg a támadás nem csak hadsereggel lehet elképzelni hanem terrortámadásokban stb

2015. márc. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

utolsó, állj már le... ötezerszer meg lett válaszolva a kérdés, olyanoktól, akik Amerikát se nem utálják, se nem szeretik, hanem elfogadják azt a tényt, hogy mint szuperhatalom, beleszól a világ minden dolgába, hogy az érdekét érvényesítse...


Igen, az USA támogatta az Assad elleni felkelőket, de amit te két unalmas órádban végiggondoltál elmélet, semmi bizonyíték nincs rá, és 5 éves gyerek logikájával megkérőjelezhető. Ha az USA küld fegyvereket most is az ISIS-nek, akkor miért nem bőven raktáron lévő orosz AK-kat, RPG-ket küld? Mi abban az olyan hihetetlen, hogy még a felkelők szakadása előtt maradt náluk amerikai fegyverzet? Azt meg ne merd megcáfolni, hogy az iraki hadseregtől és a kurdoktól vesznek el fegyvereket, mert én itt hagytam abba az egészet...

2015. márc. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#59%-os


Azért raktam fel még egyszer a kérdést, mert anno nem sikerült érdemben megválaszolnod és elsiklattam afölött, 02.26-án valaki végre adott érdemi választ az eredeti kérdésnél.

2015. márc. 12. 10:22
 8/8 anonim ***** válasza:
ja, és az is én voltam...
2015. márc. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!