Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melyik országban él a legkeves...

Melyik országban él a legkevesebb nem fehér?

Figyelt kérdés
Valami nyugodt helyre vágynék.
2015. márc. 1. 16:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Hát, attól függ, mi számít neked fehérnek. Mert Japán egy viszonylag homogén ország és hidd el, annál nyugodtabb életed sehol nem lenne. Bár mint mindennek, így annak is meg lenne az ára.
2015. márc. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Grönland
2015. márc. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Tehát, ahol a legmagasabb a fehérek aránya :)


Izland, Feröer-szigetek, Belarusz, Lengyelország, balti államok, Finnország ott lehet a lista elején.

2015. márc. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
32%
Főleg, hogy a jappók lenéznek minden "gájdzsint", és ott ez állami szinten megy, tehát vannak olyan éttermek vagy fürdők, ahová ki van írva, hogy csak japán állampolgárokat engedünk be, szóval ja kérdező, menj Japánba, csak ott te leszel a gyűlölt alsóbbrendű majom, és ez nem vicc, az ázsiaiak szerint ők az igazi emberek, mi fehérek közelebb vagyunk szerintük a majmokhoz...
2015. márc. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
45%

4: Csak azért van kiírva, mert nem beszélnek az adott helyen angolul. Ezzel pedig maguknak is megspórolják a kellemetlenséget. Egyébként ha van japánul értő kísérőd, akkor bemehetsz ugyanúgy.


Rasszisták/idegengyűlölők meg minden országban vannak. Az nem sokat számít, hogy államilag mit, hogy csinálnak.

2015. márc. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%
Szóval neked attól lesz nyugodt egy hely, hogy csak fehér bőrűek élnek ott?
2015. márc. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%

5-ös: Ez részben igaz, de sokszor nem a nyelvtudás, illetve hiánya a baj, Japánban azért is él kevés bevándorló, mert igyekeznek megszabadulni a külföldi munkaerőtől, amint lehet. Például hiába vagy japán származású, ha külföldön születtél, már másodrendű állampolgár vagy, ha hazamégy! Hát még ha van képed "majomként" kivándorolni hozzájuk, hiába tanulsz meg japánul, hiába kapsz állampolgárságot, örökre másodrendű gájdzsin fogsz maradni.

Meg azért láttam én olyan tüntetést, amin japán szélsőségesek a nyugati turisták ellen tiltakoznak! Nem a bevándorlók, a turisták ellen! Ott üvöltözték, hogy "vájtü piggü gó hóóm!"

Szóval lehet szeretni a japán ételeket, meg animét nézni, de én a lábamat nem tenném be hozzájuk!

2015. márc. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

7: Akkor meg éppen az amerikaiak ellen tüntettek. Tudom melyikről beszélsz. Viszont annyira nagyon nem ellenségesek, mint azt mondod. Tény, hogy másodrendű állampolgár leszel (egyébként meg hol nem?), de nem fog senki sem bántani.


Nézz meg pár olyan műsort a youtube-on, ahol amerikaiak vagy európaiak mentek oda dolgozni/tanulni. Több ilyen is van és nekem nem úgy tűnt, mintha úgy viselkedtek volna velük, mint mondjuk Dél-Afrikában.

2015. márc. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

" Szóval neked attól lesz nyugodt egy hely, hogy csak fehér bőrűek élnek ott?"


Vártam ezeket a válaszokat, de hogy elejét vegyük, nem érdekel más véleménye, saját tapasztalatomból indulok ki.

2015. márc. 1. 17:09
 10/18 anonim ***** válasza:
Elmondok egy rossz hírt: az ottani (északi, nyugat-európai) hasonló gondolkodásúaknak te egy mocskos balkáni bevándorló leszel.
2015. márc. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!