Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Oroszországban milyenek a nők...

Oroszországban milyenek a nők jogai?

Figyelt kérdés
Ott is úgyvan ,mint Európában,hogy a férfi meg a nő egyenlő vagy az ottani kultúra szerint a nő és a férfi nem egyenrangú,hanem a férfi a nő felett van a hierarchiában??
2015. jan. 28. 22:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
2%

Az oroszoknál primitívebb,barbár nép kevesebb van.

Semmi keresnivalójuk Európában.

2015. jan. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Mit most meg? Az alkoholizmust a 80-as évektől szorítják vissza, 2000-től eredményesen.
2015. jan. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
90%

'Le vannak maradva vagy 100 évvel azok a nyomorultak.'


Tenyleg? En egyaltalan nem ezt tapasztalom. Magyarorszagon is rohadt nagy kulonbseg van a nagyobb varosok es a falvak kozott.

Petervar, Moszkva es a tobbi nagyvaros egyaltalan nincs elmaradva, sot, en inkabb azt mondanam, hogy Magyarorszag sokkal lejjebb van.


'Az oroszoknál primitívebb,barbár nép kevesebb van.

Semmi keresnivalójuk Európában.'


Nem lehet osszehasonlitani Oroszorszagot Europaval. Eleve hatalmas a terulete, tehat tobb kulturat is magaban foglal.

En Szentpetervaron elek, es bizonyos szempontokat figyelembe veve, az emberek sokkal kevesbe primitivek, mint mas orszagokban. Es akkor itt mar ki is tudok terni a fenti kerdesre: Videken nem tudom milyen a helyzet, de a nagyobb varosokban egyaltalan nincsenek elnyomva a nok. Sot mi tobb, ugy gondoljak, hogy nekik alanyi jogon jar minden, mert ressel a labuk kozt szulettek. Persze tisztelet a kivetelnek. Alapvetoen nekem sokkal szimpatikusabbak az orosz ferfiak. Toluk viszont nagyon sokan vehetnenek peldat.

2015. jan. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
Bírom, amikor a Jobbik-warriorok próbálják megmagyarázni, hogy az oroszok milyen békés, kulturált, szeretettel teli és erkölcsös népség, mert a Kurucinfón és a többi gyagyás, széljobber portálon már évek óta ezzel tömik a fejüket. :))
2015. jan. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
58%

Oroszországban milyenek a nők jogai?


Csaladban: Attol fugg, Szasa hany uveg vodkat ivott elotte.

Jogilag: Kinek, mennyi jattot adott, es kit, mennyire tudott lefizetni.

2015. jan. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
84%

"Bírom, amikor a Jobbik-warriorok próbálják megmagyarázni, hogy az oroszok milyen békés, kulturált, szeretettel teli és erkölcsös népség, mert a Kurucinfón és a többi gyagyás, széljobber portálon már évek óta ezzel tömik a fejüket. :))"


En ennek az ellenkezojet is birom, amikor valaki ugy primitiv allatozza le oket, hogy soha nem elt Oroszorszagban, es fogalma nincs az ottani valosagrol.

Egyik veglet sem jo.

2015. jan. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
52%

Tudnám a jobbikosok mit szeretnek az oroszokon.

Azok is olyan idegen,mint más nép.


Vagy csak vonzódnak betegesen a szenvedéshez,az emberi jogok sárba tiprásához.

2015. jan. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy miert istenitik oket. Es azt sem, hogy Putyint miert.

De ahogy irtam, az ellentabort sem ertem. Van, ami jo Oroszorszagban, es van, ami rossz.

Az nalam peldaerteku speciel, hogyha valaki itt osszeesik az utcan, kevesebb, mint egy perc sem kell ahhoz, hogy legalabb egy valaki odarohanjon az adott illetohoz. Ugyanez igaz arra is, ha valakit atrocitas er. Szinte szaz szazalek, hogy valaki pillanatokon belul segit. Es ez sajnos peldaul a magyarokrol egyaltalan nem mondhato el.

2015. jan. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"En ennek az ellenkezojet is birom, amikor valaki ugy primitiv allatozza le oket, hogy soha nem elt Oroszorszagban, es fogalma nincs az ottani valosagrol."


Az szerintem elég sokat elmond róluk, hogy Európa redneckjeinek becézik őket.

2015. jan. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"Az szerintem elég sokat elmond róluk, hogy Európa redneckjeinek becézik őket."


Hat akkor nagyon sokan csalodnanak, mert az atlag sokkal unalmasabb, mint ahogy azt sokan elkepzelik.: ) Fapofaval ulnek vagy allnak a metron, ugy setalnak az utcan is, szoval semmi figyelemremelto.: )))

2015. jan. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!