Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Sokaknak miért nem szimpatikus...

Sokaknak miért nem szimpatikus a fejlett, civilizált, embereket tisztelő Nyugat?

Figyelt kérdés
2015. jan. 18. 14:01
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Nekem speciel azért nem, mert ahhoz, hogy "fejlett, civilizált, embereket tisztelő" legyen a nyugat, ahhoz el kell nyomniuk a kevésbé "fejlett, civilizált, embereket tisztelő" népeket. Ez leginkább az USA politikájára igaz.
2015. jan. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
89%

'És miért kellene ott járniuk? Ki az a marha aki betenné a lábát arra a trágyadombra?'


Akkor mivel magyarázod, hogy a legtöbben Nyugatra menekülnek és nem Keletre?

2015. jan. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%
Senki sem menekül sehová. A keletiek többsége kimegy 1-2 évre Nyugatra, hogy megszedje magát, de amint teheti hazamegy, mert a nyugaton jól lehet keresni, de minden más tekintetben élhetetlen hely. Pl. az utcán nem lehet üvölttetni a zenét, mert kihívják a rendőrséget.
2015. jan. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

'Senki sem menekül sehová.'


Köhh, egy kissé pontatlan voltam. Úgy értettem, megélhetés szempontjából többen távoznak Nyugatra, mint Keletre.

2015. jan. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

22-es:"Nekem speciel azért nem, mert ahhoz, hogy "fejlett, civilizált, embereket tisztelő" legyen a nyugat, ahhoz el kell nyomniuk a kevésbé "fejlett, civilizált, embereket tisztelő" népeket. Ez leginkább az USA politikájára igaz."


Senki nem nyom el senkit,esetleg a keleti vezetők a keleti népet..

Javaslom neked ennnek a 2 statisztikának a tanulmányozását!!

[link]

vagy

[link]

Ezekről mi a véleményed ? ;)

24-es: Az egy tény,ugyebár hogy az emberek a civilizált nyugat -felé veszik az irányt és nem kelet felé

Természetesen nem véletlen,ennek is megvan a maga oka

2015. jan. 18. 17:58
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Oh... a legdurvább hajléktalan helyzetet Marseille-ben láttam eddig. Fullra tele van kelet európaiakkal (és afrikaiakkal), anno sok magyarral is beszéltem, akik munka reményében mentek ki (vagy valahová máshová, csak ott kötöttek ki). Ez a "kimegy nyugatra pár év alatt megszedni magát" ugyanolyan mítosz, mint a keleten/nyugaton kolbászból van a kerítés.


A különbség az, hogyha van pénzed + affinitásod céget alapítani, akkor nem próbálnak meg mindenáron ellehetetleníteni + ha van egy jó szakmád és nyelvtudásod, akkor te kapod meg a melót nem a főnök nímand rokona ("majd beletanul alapon"). De ennyi.

2015. jan. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Egyet kell értenem a 20-as válaszolóval. Küldjenek ki mindenkit akinek nem tetszik magyarországon és vissza se engedjenek senkit.

Címemet kinek küldjem el, ahová a repjegyemet kérem postázni?

2015. jan. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

28-as senkit nem kell kizárni/kiközösíteni innen a hazájából,bár az megint más kérdés,hogy az USA-ból vagy Oroszországból,Kínából jönne valaki hamarabb haza...

(ezt érdemes lehet a 20-asnak is elolvasnia: )

2015. jan. 18. 18:49
 29/31 anonim ***** válasza:
26-os, a hatalmas sajtószabadság nem feltétlenül jó dolog, ha pl. Franciaországban nem lenne sajtószabadság nem történt volna meg a terrortámadás...
2015. jan. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
30-as:Természetesen ez igy igaz,de a freedom-ban nem csak a sajtószabadság van benne,hanem ,hogy tiszteletben tartják az alapvető emberi jogokat nem eltörlik,hangot adhat az ember nem tetszésének
2015. jan. 18. 19:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!