Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Sokaknak miért nem szimpatikus...

Sokaknak miért nem szimpatikus a fejlett, civilizált, embereket tisztelő Nyugat?

Figyelt kérdés
2015. jan. 18. 14:01
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
28%
Mert ott az élet rideg, robotikus, érzelemmentes és hajszolt.
2015. jan. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
73%

Sok dolog szimpatikus ott, de sok dolog viszont nem.


Az életszínvonal, fejlett infrastruktúra, alacsony korrupció, jobb munkamorál szimpatikus.

Kinek ne lenne szimpatikus?


Viszont, a túlzott szabadosság, rosszul átgondolt humanitás már egyáltalán nem szimpatikus.Ezekben a dolgokban, szerintem nem követendő példa a nyugat.

2015. jan. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
37%
Mert a fejlettség és civilizáltság emberellenes élhetetlen környezetet teremt és létrehoz új egyébként nemlétező betegségeket.
2015. jan. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem a poszt-szovjet, nem EU-s országok társadalma az ideális.


Szabadság van és nyugalom. Nem egy amcsi cég irodájában robotolsz 12 órát, hanem pálinkázgatva Ladát szerelsz.

2015. jan. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
71%
Mert még a büdös életben nem jártak ott, csak a Nyugatfikázó médiumokat bújják egész nap.
2015. jan. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
53%
Hát igen, végülis sokkal jobb az orosz fabarakkokban szenvedni, meg heti 70 órát dolgozni, azért cserébe, hogy a kormány nem hagyja békén a melegeket. Biztos ezért költözik olyan sok magyar Oroszországba, és ezért nem az oroszok jönnek Európába (szarkazmus, ha a jobbikosok nem értenék).
2015. jan. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
56%
Azért mert valahogy mindig az a fejlett aki másoktól elveszi amilyük van és otthon mutogatja neki mennyije van. A hül*yék meg éljenzik. Ismerős lehet. Egy két példa a libbantagyú proliknak: spanyolország a leggazdagabb ország volt amikor kiszipolyozta amerikát most egy semmi, anglia a világ ura volt most csak a bankjai erősek, franciaország kiszipolyozta afrikát máig ezt teszi titokban meg francia guyanat ugyan úgy de mára már meggyengült mongólia is nagyhatalom volt mikor mindenkit elfoglalt meg persze róma aki máig szedi a keresztények adóját meg egykét milliárdot amit átutalnak mert nem ellenőrzi senki. Szóval nem a nyugat meg a civilizációja a fejlett hanem a kizsákmányolásuk. Oliver Stone mondta "A nyugat nem azért tudott győzni mert fejlettebb volt a kultúrájuk vagy mert erkölcsileg magasabban álltak hanem mert szervezett erőszakot jobban alkalmazták. Ezt a nyugatiak elfelejtik a többiek soha." Mellesleg a nagy tolerancia közepette azért ugyanúgy kínaiakkal meg magyar csicskásokkal rakatják össze a kocsikat meg a nagytévéket aztán mutogatják hogy nézzétek mennyivel gazdagabb vagyok ti alsóbbrendű mocskos ázsiaiak meg a többi duma. Undormány és persze szánalom.
2015. jan. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
64%
Érdekes ez az Orosz imádat, csak azt nem értem ha olyan jó az Orosz életforma akkor mégis miért nyugatra távoznak Magyarországról akik jobb életre vágynak.
2015. jan. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Na figyeljetek ha én sajnálom az afrikait amiért éhezik és megvetem a diktátorokat meg a kereskedőt aki miatt éhen hal a gyerek akkor miért nem költözök oda alapon akartok választ?
2015. jan. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
69%

'Érdekes ez az Orosz imádat, csak azt nem értem ha olyan jó az Orosz életforma akkor mégis miért nyugatra távoznak Magyarországról akik jobb életre vágynak.'


Nem jöttél még rá utsó, hogy ezeknek csak a monitor előtt nagy a csiripelőjük? Ha ki kellene menniük, azonnal sírva rohannának vissza.

2015. jan. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!