Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg lelőtték a rendőrt,...

Tényleg lelőtték a rendőrt, vagy ez csak kamuvideó? (Charlie Hebdo)

Figyelt kérdés

CSAK ERŐS IDEGZETŰEKNEK!!!


[link]


Itt látható az egyik rendőr haláláról. De egyesek azt állítják, hogy ez kamu, mert ha ilyen közelről lőtték volna le, akkor szétrobban a feje, márpedig itt még egy csepp vért sem láthatunk. Elmagyarázná valaki, hogy mi a helyzet? Lehetőleg olyan, aki ért hozzá. Köszi



2015. jan. 10. 20:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
69%
Páncéltörő lövedék nem lehetett?
2015. jan. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
76%

A lövéskor tőle kb 1 méterre olyat porzik a járda, hogy csuda. Ebből én arra következtetek, hogy a golyó félre ment. Ettől függetlenül lelőni egy már amúgy is sebesült földön fekvő embert aki kb már semmiben nem árthatott nekik, hatalmas embertelenségre vall...


Zárójelben megjegyezném, hogy kuruc.infon olvastam (tudom nem onnan kell tájékozódni, én olykor azt is elolvasom, mint ahgoy rengeteg híroldalt) hogy a következő párbeszéd ment le köztük:

Terrorista: Meg akartál minket ölni?

Rendőr: Dehogy akartalak főnök


Ez mindenesetre furcsa, akkor még nem beszéltek arról, hogy ő is muszlim lett volna... De ez valszeg nem igaz, hiszen a párbeszéd hallatszik, csak feltánt volna másnak is a kurucon kívül...

2015. jan. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
65%

Kurucról idézve:

"Frissítés: egy LiveLeakre feltöltött videón az látható, hogy az egyik iszlamista rálő egy rendőrre (kérdéses, hogy eltalálta-e, mindenesetre ha igen, nem súlyosan - az ugyanis világosan látszik, hogy a legutolsó lövést a feje mellé, a földre adta le), majd mikor elszalad mellette, megkérdezi: "Te meg akartál ölni minket?" Mire a rendőr: "Dehogy akartalak, főnök!"

Forrás: [link]


Hát gratulálni tudok annak aki ezt elhitte....

2015. jan. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
61%
Máskor kérlek olvasd is el azt, amire reagálsz, hiszen nem hittem el, csupán megjegyeztem...
2015. jan. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
A válaszadók közt volt mg valaki katona, lőtt itt valaki Kalasnyikov jellegű gépkarabéllyal? Sem a vér hiánya, sem a roncsolódás "nem láthatósága" nem bizonyítja azokat az elméleteket, amik felmerültek. A fejlövés sem jár minden esetben külső és nagy mennyiségű vérzéssel. Egy pisztolylőszer sokkal jobban képes roncsolni a kialakításánál fogva. Az AK lőszer hegyes és hosszúkás, a csőtorkolati energia is óriási. Minél nagyobb a sebessége a lőszernek, annál kisebb a szövetroncsolás.
2015. jan. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!