Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi lenne ha betiltaná az EU...

Mi lenne ha betiltaná az EU az iszlámot?

Figyelt kérdés
Ha nem tudnak beilleszkedni egy idegen kultúrába, akkor gyakorolják ott, ahol ez hagyomány.

2015. jan. 10. 18:18
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
A tipikus liberalista megszólalt...tiszta irónia a szöveged. xD
2015. jan. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Az IQ hiányos emberek létezését kell betiltani.

Mert hát az ilyenek élnek "sigílyen", ezek erőszakolnak nőket és késelnek mert hát szegényeknek azt se lehet elmagyarázni, hogy ha kijárod az iskolát és lesz egy jó munkahelyed akkor kapsz érte pénzt.


Az ilyen emberek többre tartják az "Isteneket" mint a törvényt. Pedig az Istenek másodlagosak, hiszen ha léteznek is nem tevékenykednek a halandók között. Nekik is megvan a saját dolguk, életük. Mindegy nekik hogy hiszel-e bennük vagy sem. Attól mert valaki nem hiszi, hogy létezem attól még ugyanúgy tudom élni a mindennapjaimat.


Másfelől ha lenne munkájuk akkor el lennének foglalva értelmes dolgokkal nem az Isteneken agyalnának. Olyanok mint az unatkozó vénasszonyok akiknek az a legnagyobb gondjuk, hogy vajon a Mennybe jutnak-e? :D



Az hogy van értelmes muszlim az annak a bizonyítéka, hogy nem mind hülye. Vagyis ki kellene szűrni a hülyéket és elaltatni vagy mit tudom én. Háát... elképzelem a helyzetet. Mondjuk hiszünk egy Istenben... legyen az Odin. Még ha ő maga parancsolná meg nekem, hogy öljem meg X, Y személyt, nem tenném meg mert tudom hogy nem helyes. Ha az Istenség nem is tudja. Na persze az európai ember viszonya az Isteneivel nem alárendelt volt mint az Iszlámban vagy a Kereszténységben lévőké. Kb mi a barátainknak tekintettük és tekintjük az Isteneket. Ugyan nem tudom hogy hány európai hisz még európai Istenekben de minálunk Asatru-knál így szokás.


Amúgy meg olyan, hogy nem tudnak beilleszkedni egy kultúrába olyan nincs. A Kickboxoló is tud alkalmazkodni a Box szabályrendszeréhez. A Japánban élő magyarok is tudnak alkalmazkodni az ottani dolgokhoz. A szigorú Japánban élő muszlimok is tudnak alkalmazkodni az ottani dolgokhoz. Jahh és persze az ottani muszlimok miért nem robbantgatnak. Nagyon sanszos amúgy hogy az itteni országok gyengesége a ludas. Svédországban pl van úgy hogy ha megerőszakolsz egy nőt akkor azért mentenek fel mert a nő nem ellenkezett elég hangosan. Meg van olyan ország is északon ahol valaki megölt 50 embert és kapott miatta 25 évet mert az ottani vezetés toleráns és emberséges. :D Szóval nem arról van szó, hogy jajj nem tudnak alkalmazkodni. Egész egyszerűen szigorú bánásmód kell nekik és durva szabályok mint Japánban. Ott nincs ingyen segély meg mindenféle juttatás. Ingyen ájfon meg havi 150 000ft zsebpénz azért mert menekült vagy. Ott nincs élősködés.

2016. júl. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!