Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit tudnak a Németek amit a...

Mit tudnak a Németek amit a többi európai ország nem nagyon?

Figyelt kérdés
Nincs preferált helyzetük. Történelmi múltjuk hátrány. Mégis az I. VH is azért robbant ki mert Németország túl magasra tört és mesterségesen igyekeztek betartani nekik a nagyhatalmak. Az I.VH után is viszonylag gyorsan magukra találtak. A II, VH után az NSZKt gazdasági csodaként emlegették. És most az újraegyesítés terhe után is ott vannak a világ élmezőnyében. Mit tudnak ők amit mi nem?

2015. jan. 7. 11:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

15-ös:



" A tarsadalom sokkal összetartobb"


Ezen jót nevettem.


Ha úgy parkolsz, hogy 2 centire belelóg a kocsid az ő kocsibehajtójára, akkor már egyből megy pereskedni."



NEM tudom, te hol élsz Németországban, de én közel 30 éve lakom itt, eddig még soha senki nem pereskedett velem, söt nincs egyetlen olyan esetröl sem tudomásom, amikor egy német feljelentett valakit komoly ok nélkül.


Viszont a bevándorlók (magyarok, románok, stb) közt tényleg találsz olyat, aki még az élö fába is beleköt, mindenen veszekszik, feljelentget. Szóval nézd meg jobban azt a szomszédot, mert az nem német!!!

2015. jan. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
dolgozni és tervezni
2015. jan. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!