Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Én miért nem kereshetek...

Én miért nem kereshetek annyit Németországban, mint egy török?

Figyelt kérdés

2 hónapja dolgozom itt és felháborító, hogy ugyanazért a munkáért fele annyi pénzt kapok, mint a török, csak mert kevesebb ideje álltam munkába.

Egy fugázó cégnél vagyok, 50 eurót kapok naponta, feketén dolgozom.

A munkatársaim teljesítménybérbe vannak. 4 eurot kapnak négyzetm-ként. Ha megcsinálunk egy nap alatt 200-250 nm-ert, az kb 100-120 euro naponta nekik. December végén, mikor a főnök hozta a fizut, majdnem elájultam. 1350 eurot kaptam, a többiek 3000 ezer körül.

Miért van ez a megkülönböztetés? Nem többet ér egy európai ember, mint egy török?

Amúgy német cég.



2015. jan. 5. 12:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
feketén dolgozol, te nyilván nem érsz többet a töröknél. németül beszélsz? ő beszél? törökkel specifikusan csak annyi a gond, hogy etnikai alapon igen hajlamos muszlim patkánynak lenni (99%), ilyet pedig üzletileg igen kockázatos alkalmazni. minek vállaltad feketén? gyűjts bizonyítékot, és zsarold be magad bejelentettre, sima ügy. vagy kérdezősködj a gyakorin a többi agysebésztől, ez is sima ügy.
2015. jan. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!