Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az oroszok ilyennel akarnak...

Az oroszok ilyennel akarnak betörni az okostelefon piacra? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

[link]


Végül is,így első ránézésre, ahhoz képest, hogy ruszki, nem tűnik rossznak.

De, fogadni mernék, hogy 100 ezernél fog kezdődni az ára.

Ha 60 ezer alatt maradna, akkor még vennék is őket.


Viszont, sok jót nem jósolok neki,az európai okostelefon gyártók nem túl sikeresek, a Nokia is tönkrement.

Az egész piacot gyakorlatilag a kelet-ázsiaiak uralják.

Esetleg ott van még a francia Alcatel,mint európai okostelefongyártó.De, nekik sem olyan sikeresek a termékeik.


Mellesleg orosz mobil...Nem hallgatnak le vele?:D



2015. jan. 4. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, a piac amúgy is telített.

Szóval nem sok jövője lesz.

2015. jan. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy éve mutatták be, de még élő embert nem láttam vele, de nem is hallottam róla. Nagy siker nem lehetett.
2015. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy orosz nem biztos, hogy rossz. Például a haditechnikájuk kiemelkedik a világon, és látod, még ha nem is kifogástalanul, de még mindig fut néhány tömegközlekedési "eszközeik". És ha úgy vesszük Oroszország átnyúlik Kelet-Ázsiába is. :D Viszont én sem jósolnék neki nagy jövőt, bár azért szívesen kipróbálnám, hogy milyen.

Egyébként előbb hallgatják le az amcsik a mobiljaikat, mint az oroszok. (Tudod, lehallgatási botrányok, NSA, stb.)

2015. jan. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az oroszok az elmúlt 5-10 évben emlékezetem szerint már elég sok piacra be akartak törni az autóipartól kezdve az informatikáig, mégsem lett egyikből sem semmi.
2015. jan. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezzel a telóval lehet dicsekedni...

No persze a fanyalgók között több is van, aki egymaga jobbat tervezett, illetve a sufniban a családdal sokkal jobbat rakott össze, mint a bemutatott két kijelzős..


Ha csak orosz nyelvterületben gondolkodnak, illetve a környékükön, az is többszáz-millió darabos eladás...még ott is fog fogyni, ahol egyelőre nincs térerő..

Nem véletlen a második kijelző..


Mellesleg minden mobilt(is) le tudnak hallgatni..csak a kérdező nem tudja egyedül...

2015. jan. 5. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!