Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi történt az Oroszország...

Mi történt az Oroszország Hangja weblapjával?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje nem frissítik.

2015. jan. 4. 14:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmi !
2015. jan. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Éppen kevésbé szükséges az orosz állami propaganda erőltetése - mostanában kevés civil gépet lőttek le és a szomszédos országok lerohanásából is visszább vettek.
2015. jan. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én egy kérdést tettem fel. Nem akarom a véleményemet ráerőltetni senkire. A politikáról sokat lehetne beszélni és vitatkozni de ez a kérdések helye. Szerény véleményem az hogy a mai világban mindenki a propagandát csinálja, senki sem tájékoztat objektíven. Ahhoz hogy a kép valahogy összeálljon nekem szükségem van több forrásra. Ezért tettem fel a kérdést. Senkinek a véleményét nem akarom megváltoztatni és senkivel nem akarok ezen a fórumon vitázni.
2015. jan. 4. 19:02
 4/10 anonim ***** válasza:
44%

Oroszország senkit sem rohant le , azt az USA csinálja ! Az oroszok elvették a Krimet , Donyect meg a dél keleti megyéket mivel ott a népességnek a 70 % orosz anyanyelvű ! Nem tudom hol élsz 2. !


És kérdező semmi sem történt Oroszország hangjával , de tényleg kevés ott a hir , és ha érdekel akkor meny fel a hídfő.hu ott sok új hir van Oroszországgal kapcsolatban !

2015. jan. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is fogják már frissíteni, az orosz nyelvű már korábban leállt. sputniknews néven indítottak egy új weboldalcsaládot, egyelőre magyarul nincs, de szerintem idővel bekerül az is.
2015. jan. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Oroszország senkit nem rohant le AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA..... danikám te szokás szerint s*gghülye vagy, főleg ha a hídfőről szerzed összes történelmi tudásodat...
2015. jan. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Oroszország csak visszavette azt ami az övé! Jól tette, nekünk is azt kellene, csak nekünk sajnos katonaságunk sincs, nemhogy komoly fegyvereink.
2015. márc. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Eldöntötte hogy az az övé és visszavette, mi?
2015. márc. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindig is az övé volt
2015. aug. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én ezt találtam:


[link]

2015. szept. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!