Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hol olvashatnék a háttérben...

Hol olvashatnék a háttérben meghúzódó érdekekről elfogultságtól mentes cikkeket?

Figyelt kérdés

Olyan portál érdekelne aki nem húz se ida se oda.

Már ha van ilyen.

Ami itt most a nyugat és Oroszország között megy az érdekelne elsősorban.

Meg BRICS országok.


Ami cikket találok az vagy ide vagy oda húz és ez már gyanús nekem. Mindenki a saját oldalát fényezi és a másikat mocskolja.

Hol írnak pártatlanul erről?



2014. dec. 18. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
2014. dec. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm. És magyarul? Mert én is azok táborát erősítem akik nem beszélnek angolul.

Azon a nyelven ami meg kicsit beszélek sem érteném meg az ilyen szöveget.

2014. dec. 18. 14:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul? :( Szerintem; Magyarországon minden portál abból él, hogy húz valamerre... gyakorlatilag; fizetett reklámot olvashatsz mindenütt.
2014. dec. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2014. dec. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemi előadásokon próbálkozz, ott elég magas színvonalon beszélnek ezekről a témákról, többnyire elfogulatlanul. Nem kell hozzá egyetemistának lenni, ugyanis az előadások teljesen nyilvánosak, akár az utcáról is beülhet bárki
2014. dec. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Csak úgy az utcáról betoppanhatok, hogy jöttem előadást hallgatni? Akkor ennyi erővel beülhetek tanulni is. Mondjuk idegennyelvet. Nem ? :-)

Legalább jó ötlet

2014. dec. 19. 10:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!